Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elfeledtétek-e az óraátállítást?

Elfeledtétek-e az óraátállítást?

Figyelt kérdés
Nem_digitális óra szerint 11 órakor el kezdtük főzni a krumplit, bejöttem laptopozni, muter még amikor krumpliztam, mondta, hogy kb másfél óra alatt lesz kész a krumpli. Szóval, bejöttem laptopozni, azon láttam, hogy 12.42 van (volt akkor), gondoltam, szólok anyának akkor, hogy már eltelt az idő, nehogy túlfőzzük/odaégessük a krumplit. És akkor mondtam, hogy 12.42 van, azt mondta, hogy az nem lehet, mégcsak kábé 3/4 12 van. [hát a sima analóg óra annyit is mutatott kb. :) ] (Még mindig főzzük a krumplit.)

márc. 31. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Elfeledtem
Nem feledtem el
Ha nem szólsz, lehet, hogy elfelejtem
Egyéb.
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El. Reggel szokatlanul kialvatlanul ébredtem, de betudtam egy rossz éjszakának. Aztán később kollega szólt, hogy éjszaka volt óraátállítás.
márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bakker ha nem olvasom a kérdést fel se tűnt volna szóval bizony elfelejtettem
márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még tegnap este 11-kor átállítottam a faliórákat, így bár egy ideig rossz időt mutatott, reggelre már jót. A digitális ébresztős rádió magától átáll. A set top box még mindig rossz időt mutat, mert nem használtam. Majd ha bekapcsolom frissíti magát a tévéadás mellett küldött órajelből.
márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem felejtettem el, de nekem nincs is analóg órám, amit állítani kellene. A mobilok, laptopok, PC-k, digitális órák maguktól átálltak, így azzal nem volt probléma, hogy rossz időt mutattak volna. Szerencsére péntek óta nem dolgozom, így nem volt probléma, hogy "egy órával később ébredtem".
márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!