Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oroszországban mennyire...

Oroszországban mennyire elfogadott a tetoválás?

Figyelt kérdés
Mivel elméletileg pl. Japánban le kell takarni, ha látható helyen van.

ápr. 4. 23:09
 1/8 Szolovjov ***** válasza:
27%
Én Magyarországon is rosszul vagyok tőle. Szinte már az a ritka ha valaki nincs összefirkálva.
ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Simán elfogadott. Nyitott, liberális, elfogadó társadalom, nem kell elhinni a nyugati propagandát. Pár hónapja voltam Szentpéterváron, sokkal szívesebben élnék ott, mint Párizsban vagy Bécsben.
ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Да здравствует Сталин, наш бог и спаситель!

ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Darius- ***** válasza:
63%
A kettesnek igaza van. Én tudom, mert Oroszországban élek.
ápr. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás elfogadott. Persze ha a szíved fölé egy ukrán zászlót tetováltasz akkor a strandon nem leszel népszerű.
ápr. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Sose érdekelt melyik országban elfogadott vagy nem. Ha kimennék Japánba, ott is simán járnék rövidujjúban (karomon van tetoválás). Attól nem fog sérülni a lelkük, hogy én ilyen vagyok. Senki kedvéért nem takargatom, hozzám tartoznak a tetoválásaim. Akinek nem tetszik, csukja be a szemét.
ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van bőven oroszoknál is az a fajta, aki nem tudja, hova férjen még ki valami ostoba, ízléstelen anyámkínja, hogy megkapja végre a néger lettem igazolványt... Attól persze, hogy teljesen megszokottá vált, az átlag oroszt megtestesítő penszionyerka nem fog az ilyen huligansztva dolgokról szépeket gondolni.
ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van hamis afrikai útlevél a fekete(kackac!)piacon, kedves 18:48-as!
ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!