Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a kerdesemre a...

Hogyan lehet a kerdesemre a valaszokhoz kommentelni?

Figyelt kérdés
irtam egy kerdest amire egy csomo valasz erkezett es a valaszra szeretnek valaszolni legalabbis irni valamit
ápr. 5. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mondod hogy #2-nek, és utána írod amit akarsz.
ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj már, de te tényleg ennyire net-analfabéta vagy? 😆
ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 nek koszonon remelem most mukodik
ápr. 5. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Így van, tudom hogy nekem köszönted meg :D
ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként tényleg elfért volna egy válasz gomb a válaszok mellett szerintem is.

Mint mondjuk van a prohardveren, meg a fórumokon. Oké, hogy ez elvileg nem fórum, de az emberek reagálnak egymás válaszára, és sokszor nem egyértelmű, hogy ki kinek ír, pláne ha a moderátorok közben törölgetik a válaszokat, amelyek nem valóak oda. Remek példa ez a kérdés, ahol a 4-es kommentelő a 7-es válaszolónak üzen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__12300713..

ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

5, az a gond, hogy onnantól kezdve, hogy bevezetik, már borul az egész koncepció. Ez egy fórum lenne, ami nem fórum, az oldal nem tudná eldönteni mi akar lenni.

Már bevezették az ismerkedés kategóriát, mert gondolom nem győzték törölni a sok kérdést, de ha megnézed, ott pl nincs pontozás sem, nem úgy mint a többi kérdésnél, ott meg furcsa kenne, hogy elindul abba az irányba hivazalosan is az oldal, amerre nem akar.

Nyilván beszélgetés nélkül ki lehet emelni a hibás, téves részt a másik kommentjében és korrigálni.

A szabály meg úgy szól, ha a kérdésről eszedbe jut egy másik, tegyed fel. Nyilván nem ír ki a kérdező most 3-4 kérdést, ha megteheti a saját kérdése alatt, főleg mert az jönne ke az embereknek, hogy trollkodik valaki, ráadásul néha a válaszadó személyes taoasztalatára vagyunk kíváncsiak, kicsit fura lenne kiírni kérdésben, hogy asdfjklé123 felhasználó azt írta szeptember 12-én 11:48-kor, rendelt az x cégtől egy csomagot és bátran ajánlotta nekem a céget és érdeklődbék, hogy hány nap alatt érkezett meg neki a csomag...

ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy néha irritáló a csevegés a kérdések alatt másnak is. Pont tegnap volt egy komolyabb munkaügyi kérdésem és tökre örültem, hogy vakaki feltette már, de pár komment után átment veszekedésbe az egész, a kérdésemre meg nem is kaptam meg a választ.
ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!