Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Összeverekedtek a nyuszijaim,...

Összeverekedtek a nyuszijaim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Összeszoktatott ivartalan lány-fiú párosom van. Összebújva alszanak, együtt esznek már jó ideje, ma minden előjel nélkül arra kaptam fel a fejem, hogy egymásnak ugrottak. Nagy bántódásuk nem lett, de csomó szőrt leszaggattak egymásról :(

Mit csináljak? Szedjem őket külön? Vagy ponthogy ne?

Természetesen közbeavatkoztam, szétszedtem őket, de most visszaraktam mindkettőt a kifutójukba. Eléggé bizalmatlanul pillantgatnak egymás felé, de azóta nem volt konfliktus.

Légyszi leginkább olyan írjon, akinek van releváns tapasztalata nyuszikkal, fotelhuszárok meg "nekünk is volt nyulunk a tanyán" emberek kíméljenek. Így is elég a stressz.



2023. jún. 22. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Beszélgessél el velük, hogy a szeretet a legfontosabb a világon.
2023. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
+1 kettesnek.
2023. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
nem kerültek új helyre? Vagy nem találkoztak idegen nyuszival? Az új szag megzavarhatja őket. 2-3-4 idiótával meg ne foglalkozz, azt hiszik viccesek de nem :-D
2023. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

7-es ez hülyeség...



Mi a nyuszik ivari állapota? Valamelyik ivaros még?


Volt az egyik olyan helyen/ember kezében, amiben a másik nem?

2023. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

6, köszi a normális választ. Nem, semmi új nem érte őket. Mindkettő ivartalan már jó ideje.


7es, köszi a segítő szándékot, de teljesen tudománytalan, amit írsz. A macskádat jó eséllyel a territórium védése miatt támadta meg a másik.

2023. jún. 22. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az Első Nyúlmentő Alapítványt kérdezd. Ők fognak tudni segíteni. Nem úgy mint az itteni okoskodók...
2023. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

A törpenyuszisok csoportba ha ezt kiirod facen akkor hasznos válaszokat fogsz kapni hozzáértőktől.Ez gyakori eset..

Nekem nincs ezzel tapasztalatom mert egy nyulesz van.


Ne itt gyakorin nyulazzunk......

2023. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenkor szét választhatod őket, ha szeretnéd
2023. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
37%
Tedd külön helyre őket.
2023. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
#10 Mondja az, aki nem ír semmit.
2023. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!