Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyilvános wc-ben nincs ilyen...

Nyilvános wc-ben nincs ilyen félelmetek?

Figyelt kérdés

Elmentem ma wc-re az egyik gyorsétteremben és volt egy fura érzésem, a mellettem lévő fülkében (nő vagyok) furán fészkelődött valaki, kicsit megijedtem hogy nem egy pasi kukkol-e vagy ilyesmi. Amikor ültem hosszú percekig a wc-n és végeztem a dolgom akkor síri csend volt, de ahogy megmozdultam vagy nyúltam wc papírért, töröltem, volt mozgás.


Valaki tapasztalt mar hasonlót?



ápr. 5. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem rendben van a fejem, szóval nem.
ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Női wc-ben férfi?
ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez a női, férfi wc fétises, meg zuhanyzóban álló farkas perverz barom.
ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem ulok ra, es nincs idom figyelni. Masoknak sem. Eletszerutlen a kerdes.
ápr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
64%
Volt ahol férfi női együtt volt.Szórakozóhely.Az első ajtót nem lehetett zárni és magától kinyílt .Szemben tükör és a kézmosók.Aki új volt a helyen vagy annyira elvarázsolva vagy sürgős volt és a többi foglalt,az be ment az egyes . Szóval én csak mostam a kezem és a tükörből én nagyon jó adást láttam ;)Volt csaj olyan részeg én húztam fel a bugyiját .
ápr. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Megesett már, hogy férfiak bementek a női wc-be és ott lesekedtek, igen. Figyelni kell.
ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!