Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten milyen a közbiztons...

Budapesten milyen a közbiztonság? Ha nem vagyok félelmetes tényleg belém kötnek?

Figyelt kérdés
Vidékről költöznék fel oda? Mennyire biztonságos? Tényleg megölnek 500 forintért. Milyenek az utcák? Lehet nyugodtan élni? Kéregető sok van? Ha nem adok nem támad meg?? Sajnos nem vagyok valami kemény, de ha fent leszek Pesten elkezdek kondiba járni hogy keményebb legyek. A kérdés komoly, komoly válaszokat szeretnék. Azoktól akik ott laknak. Köszönöm. F

2021. febr. 23. 11:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*Költöznék fel oda!!
2021. febr. 23. 11:27
 2/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
56%

Le leszek pontozva, de nem érdekel, hányszor megkaptam már, de nembaj.

A 11.ker, 2. kerület, 1. kerület 12. kerület, ezek pl okésak, meg úgy alaoból Buda. De Pestre a hányinger elkap ha át kell mennem, mert a pesti oldal 80%-a gané.

Azért Budán nincs "nyócker", Hős utca, stb :D

2021. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Dehogyis, azert ennyire nem kell elhinni mindent. Laktam 1 evet a nepszinhaz utcaban is, bar a blahahoz kozelebb eso oldalan, de ott se volt semmi, pedig aztan annak eleg szar hire van. Voltak rossz arcok, de nem kotottek belem, es raadasul no vagyok. Vannak hajlektalanok, de ne ugy kepzeld el, hogy 5 centinkent ott fekszenek az utcan...ha kernek, nem adsz, ennyi. En sosem adok, kicsit unom mar a dolgot.

Nyilvan azert ne kisertsd a sorsod, a 8.kerulet rosszabbik reszere, hos utcaba, stb, ne menj lakni, de egyebkent nem kell fosni :)

Nem tudom honnan vagy kitol tajekozodsz, de csereld le a forrasaid, mert picit feleslegesen panikolsz.

2021. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Falun 5 Ft-ért ölnek meg, ahol még egy körzeti megbízott sincs.

Így nem lehet élni.

2021. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Máshol is rád támadhatnak, nemcsak Budapesten.
2021. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Koldus sok van, de ha jön, egyszerűen nem veszel róla tudomást, kész.
2021. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Jézusmária....! :-DDDD


Hol olvastad, hogy megölnek?

2021. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

#4: frappáns riposzt! :-D


Igen-igen, számtalan cikket olvastunk, hogy párszáz ft-ért megöltek a c-ok idős embereket. Akkor most általánosítsunk, hogy falun (en bloc) megölik az időseket százfriccsért? :-D

2021. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
48%
Jah, amúgy én se úgy értettem, hogy mész, és puff, már felülről látod magad, de a gané, a tisztaság, rendezettség, lakhatóság a csöves állapot, meg az a minimális közbiztonság amire gondoltam.
2021. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Én pesten lakom, és rendszeresen közlekedem a mester utca - boráros tér környékén másnapra rápiálva, üveges szemekkel, amire már nem egy embertől megkaptam, hogy elég ijesztő. Olyankor nem szokott senki betalálni. Mellé magas is vagyok. Ha nem vagyok bebaszva, maximum 1-2 kéregető talál meg.
2021. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!