Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem csúnya gyerekbő...

Egyáltalán nem csúnya gyerekből hogyan lehettem kimondottan ronda felnőtt? F

Figyelt kérdés
ápr. 6. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Tizenéves képeimet nézve egyáltalán nem voltam ronda. Most viszont 25 körül csak hüledezek a képeken, hogy hogyan lehetek ilyen ocsmány.
ápr. 6. 11:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Valójában nem vagy az, csupán önbizalomhiányos vagy és önutálatban szenvedsz.

2. Elhíztál.

3. Többműszakos munkát végzel, ami miatt meggyötört, nyúzott az ábrázatod.

4. Nem foglalkozol semmit saját testi és lelki egészségeddel.

5. Kialvatlan vagy.

6. A sok buli és meló megviselt.

ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy meghíztam, tizenévesen nagyon sovány voltam, középiskolában is csak 60-65kg a 185+cm magasságomhoz, aztán elkezdtem edzeni, többet enni, és jöttek fel a kilók, most vagyok 90 kg / 190 cm, lehet csontosabb arccal jobban néztem ki.
ápr. 6. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom,hogy nem a kinézeteddel van a gond.

Én 184 cm vagyok, 92 kg,ráadásul 55 éves és nem lenne gondom párt találni. Akkor te miért lennél ronda? Fiatal vagy, és a 65 kg, az viszont túl sovány volt a magasságodhoz.

Több önbizalmat,nem mindegy,hogy mit sugárzol magadból!

ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az arc viszont sokat változhat.


Nem mindenkinek előnyére.

ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!