Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Értetted már félre valakinek...

Értetted már félre valakinek a viselkedését és tévesen abban a hitben voltál, hogy akar valamit tőled?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy viselkedett?

ápr. 6. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ó igen. Na meg engem is félreértettek. Azért, mert egy férfi tisztelettudó, telis tele van pozitív kisugárzással, mindig kedves, mosolygós. Aztán magamban letisztáztam, hogy ő ilyen. Boldog ember. Rendben van az élete. Boldog a feleségével, a gyerekeivel, fényes karrier, mindene megvan.
ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Én vettem a főnökömnek egy kondibérletet hogy a fizetésemet is meg tudja emelni de nem jött össze a tervem.
ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Uh, így én is jártam már, mint #1. Nagyon nehezen tudtam megérttetni magammal, hogy ő ilyen és mindenkivel ilyen.
ápr. 6. 22:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos, de nem olyan nagy dolgokra kell gondolni mint amire gondolnátok. Jó ember ismerő vagyok szóval általában keveset tévedek akkor is csak kicsiket.
ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor fejtsd ki kérlek, hogy mire ne gondoljunk és mire igen! :)
ápr. 6. 23:01
 6/11 Darius- ***** válasza:
90%
Egyenesen mindig megkerdem, hogy akarsz intim kapcsolatot vagy nem ? Ilyenkor szoktak nézni meglepetten. Ez persze nálam egyelőre a szexet jelenti csak. Vagyis egy napos kapcsolatot, mialatt szórakozhatunk is. Általában a válasz nem, mert vagy tényleg nem vagy pedig szégyenlős, de amikor utána lelépek rögtön, megint látom a szakadást. Ez az igazság, most mit mondjak.
ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is azt gondoltam, hogy jó emberismerő vagyok.

Nagyjából az is.


De mindig a közelembe került a lány, minden társaságban mellém ült, ha baja volt tőlem kérdezte, szeretett ölelkezni , próbálta, hogy mindig én érjek hozzá valamit mindig kitalált jajj zúzódása van, jajj most a lába fáj...


de aztán amikor mondtam, hogy közösen kettesben is elmehetnénk egy nyugodtabb helyre akár süti kávéra...egyből mondta h nem nem nem

ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is olyan férfi viselkedését értettem félre aki mindig kedves, udvarias
ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as, 1-es vagyok.

Én is. Azt hittem, hogy esetleg tetszem neki 😊

Vannak boldog, kedves emberek, akiknek ilyen a természetük.

ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A magyarok az ORBAN GYERMEKEI ,csak gyakran megferozteti oket. Mert ,ha megoleti oket akkor a zsido penzt fizetett erte. A joisteni teremtesbe a Jo Istent megfertoztek amikor szuletett csak meg magahoz se tert az a zsidó ami idejott teremteskor az urhajoval es ossze hazudott mindent es utana, hogy eletbe haggyak sok minenkit bearult, a masik az a ZSido aki mindenkit ragalmazott es a masodik bolygon lakott mikor elment innen.

I.

ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!