Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen diákként a mekibe...

Milyen diákként a mekibe dolgozni? Milyen az állásintejrú? 16/L

Figyelt kérdés

Azt tervezem hogy nyáron diákmunkáznék, és egy ismerősöm ajánlotta ezt a helyet, mert ő is ott dolgozik. És azt szeretném tudni hogy állás interjún tőletek mikor kérdeztek?


És milyen ott dolgozni? Nekem ez lesz az első diákmunkám...


Köszi ha válaszolsz! Én pesten dolgoznék, ha te is pesten dolgozol írd hozzá! :)



ápr. 7. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem az ismerősödet kérdezed?

Amúgy pörgős nagyon

ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
ráérsz dolgozni ha felnőtt leszel, a helyedben kiélvezném a szabadságot amíg lehet
ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Örülj neki hogy nem a szüleit nyúlja le pénzzel
ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1: Kérdezgettem pár dologról, csak ezt elfelejtettem, meg most nem is tudom egy ideig kérdezni. :)
ápr. 7. 13:18
 5/13 A kérdező kommentje:
2: Szeretnék viszont pénzt keresni és önállóságot tanulni, ezért mennék diákmunkázni.
ápr. 7. 13:36
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem árt, ha van CV-d... Lehet, a motivációidról nem árt, ha tudsz beszélni. Az sem árt, ha meg tudsz jelenni úgy, ahogy az az alkalomhoz illik és rendelkezel olyan készségekkel, amik kellenek a munkakörhöz.
ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen azért a mekihez nem akármilyen önéletrajz kell, minimum kisestélyiben kell megjelenni, doktorihoz alkalmas készségek szükségesek és olyan motivációs beszédet levágni, mintha minimum szenátornak készülnél... Köszönjük kedves utolsó a roppant hasznos tanácsaidat... :D
ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A 6-os írta a legjobb választ...

CV annyit is takarhat, hogy egy PDF, amit feltöltesz, az igényesen néz ki, nem egy word.

Motiváció meg az, hogy nem habogsz csak egy üres semmit, hanem meggyőzően el tudod mondani (akár kamuzva is), hogy te imádod a mekit, imádsz dolgozni, stb.

ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16 evesen sehova nem kell oneletrajz
ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Hát igen azért a mekihez nem akármilyen önéletrajz kell, minimum kisestélyiben kell megjelenni, doktorihoz alkalmas készségek szükségesek és olyan motivációs beszédet levágni, mintha minimum szenátornak készülnél... Köszönjük kedves utolsó a roppant hasznos tanácsaidat... :D"

XDDDD

ápr. 7. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!