Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tanuljam meg hogy kell...

Hogy tanuljam meg hogy kell udvarolni, milyen egy randi, milyen a kapcsolat eleje ha sosem csináltam ilyet és barátaim sincsenek akiktől láttam volna?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 21:45
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
81%
Anyàdékkal mi a helyzet?
ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi.
ápr. 9. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

magadtól, saját tapasztalataid alapján.


Ha másra hallgattam volna, szerintem soha nem lett volna bnőm.

ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb dolgot az ember a saját kárán tanulja meg. Próbálgasd, és majd jönnek a visszajelzések.
ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap fogom először megpróbálni, a haverom által megtervezett "kommandó-módszerrel". Szóval annyi a lényege, hogy odamegyünk haverommal, ő félrevonul, elrejtőzik egy pár méterrel arrább, hogy ne vegyék őt észre, közben én fogom intézni az akciót, ő meg fedezni fog engem és mondja az utasításokat, hogy mit és hogyan csináljak. Neki már 5 éves tapasztalata van, én meg még eléggé noob vagyok az ilyenekben. Kívánjatok szerencsét nekünk, ezen múlik az egész karrierünk..
ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Olyat keress,aki megtanitja neked. Tudod aki elvezi a neveloanya szerepet a parkapcsolatban. Nemcsak a fiuk buknak ezekre a szerepjatekokra. Tudod 30-40-es nok kozott talasz ilyet.
ápr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Olvass regényeket és nézz filmeket. Nagy részük erről szól.
ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!