Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet-e, és ha igen, hogyan,...

Lehet-e, és ha igen, hogyan, milyen módszerekkel egy nárcisztikus embert manipulálni?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti jellegű, nem áll szándékomban a gyakorlatban kipróbálni
ápr. 11. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Csak olyan dolgokkal lehet "megzsarolni", amiből érdeke van. Csakis így lehet érdemi hatást kicsikarni belőle, az érzelmi manipuláció felesleges.


Viszont nem ajánlom, mert ki tudja mit indítasz el ezzel, lehet veszélybe kerülsz.


Inkább kerüld a nárcisztikus embert.

ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyire érdekel a téma, akkor pl youtube :bennfentes videói jók.
ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Ezen az úton rossz irányba haladsz.



Pont így születnek nárcisztikus személyiségek.


Hogy egy olyan közegben kell maguknak szeretetet, figyelmet kisajtolni, ahol nincs. Meg hosz bossszú meg mittudomén.

ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A nárcisztikus a manipuláló. :D Bár egyébként lehet - ugyanúgy, mint bárki mást. Ez független ettől. Az én párom már jött ki belőle, mikor valaki "elkapta" és ellenem irányította. Azóta nem lehet megmondani, hogy még nárci volt vagy már nem volt. De a korábbi nárcisztikus problémáira hatott rá az illető és tekerte ki súlyosabb állapotra.


Normálisan max azt lehet csinálni, hogy szembesíteni a tetteivel és másokat is bevonni. De idő kérdése, hogy mikor eszmél rá tényleg és mikor indul el javulás felé. Sokan sajnos soha.

ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Attól, hogy ő maga manipulál még ugyanúgy be tud dőlni manipulációnak.

Én egy nárcisztikus nőt addig manipulált, hogy a végén Ő ment át nő contact-ba, nem nekem kellett tiltsam! 😂

ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem érez empátiát az nárcisztikus nagy eséllyel.

Amúgy mindig mondják ezt hogy 6 éves gyerek érzelmi szintjén van megragadva, pedig némelyik 6 éves gyerek fejlettebb lelkiismerettel rendelkezik mint a nárcisztikusok. A másik meg az hogy a kreativitáshoz szükség van a gyermeki lélekre, ez nem függ össze a nárcizmussal. A gyermek érzelmi világán megragadt inkább azt jelenti hogy kell neki néhány pótszülő szerepben lévő aki neki szenteli a figyelmét és akit hatalmában tart, és az hogy nem vállal felelősséget semmiért. Csak azért fura ez mert gyerekek között sok olyan van aki már konkrétan 5 éves korában lelkiismeretes. A nárcisztikus meg 40 fölött se.

ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
5-ös te is nárcisztikus vagy ha azon vihogsz hogy manipuláltál valakit.
ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7! Hidd el nekem, ő megérdemelte.
ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Én ismertem nárcisztikust és ő is mindenkire azt mondta hogy megérdemli a bántásokat. Teljesen paranoid volt velem is, megcsalással mindennel gyanúsított és nemcsak engem hanem mindenkit. Emiatt bosszúszomjas is volt. Azért ez hogy megérdemelte ez olyan kétes dolog. Mert lehet hogy tévedés.
ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9! Ne mentegesd már hónapokon keresztül tűrtem el minden disznóságát, hazugságait, ragalmait az volt a hibám, hogy későn láttam be, hogy micsoda. Onnantól én használtam ki.
ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!