Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy soha eddig nem...

Lehet, hogy soha eddig nem tetszettem még senkinek?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy fiúval, aki az utóbbi hetekben nagyon sokat nézett, amiből arra következtettem, hogy szeretne valamit. A beszélgetés után kiderült, hogy ez nem így van és tulajdonképpen visszautasított. Kicsit csalódtam, de nem is igazán őt sajnáltam, hanem az egész helyzetet, mert jó volt kicsit elhinni, hogy lehet, hogy tetszem valakinek. Ezen az eseten kívül többször is konstatáltam már, hogy mások néznek, esetleg akkor is, amikor én még nem nézek a fiúra és miután ránézek tartja a szemkontaktust. Ezek sem jelentették ugye azt, hogy tetszhettem nekik? Másokra tapadnak a fiúk, én meg csak egy selejt vagyok.

ápr. 11. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hiába. Én is felajánlottam minden zaklatás és hátsó szándék nélkül. De hiába. Le lettem pattintva. Úgyhogy innentől küzdjön a hölgy egyedül.
ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!