Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Senkinek se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Senkinek se tetszettem soha.

Figyelt kérdés
Az osztályból mindenkivel (lányok közül) volt már olyan,hogy tetszett valakinek...én nem tetszettem senkinek tuti,és emiatt szarul érzem magam..Mit tehetnék? :/ barna hajam van,kék szemem,160cm vagyok. 16/l
2016. nov. 13. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Sz@rd le a többieket, legy onmagad. Saját magadnak kell tetszened, nem masoknak! Ha látják, h nem csak egy nyamnyila alak vagy, aki azt nézi, h ki hany embernek tetszett mar, talan meg szoba is állnak veled!:O
2016. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát sok barátod van? szoktál "lógni" velük? ismerkedni szoktál? nah látod én se :D ez a gond..
2016. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne keresedj el annyira biztos jon valaki akinek majd nagyon fogsz tetszeni

en is igy vagyok vele nekem is rosszul esik de hat majd lesz valakim 15/l


Addigis lehet h a kisugarzasoddal van a baj mosolyogj sokat legyel nyitott az sose rossz es probald meg terelni a gondolatodat errol a temarol ne ragodj ezen legyel a barataiddal es egyszeruen erezd jol magad :))

2016. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as köszi szépen!!:))

1es,nem vagyok nyamnyila,nem ugy megyek be mindennap hogy jaj nincs senkim,a francba,hanen magamban tartom,és próbálok normálisnak tűnni:D

2016. nov. 13. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Honna ntudod hogy nem tetszettél senkinek? Talán csak akinek tetszel nem mer nyitni feléd, vagy nem vetted még észre.
2016. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jujj az 5ös jól mondja, sok olyan film is van, lehet hogy egy csomó srácnak tetszel csak te meg róluk nem veszel tudomást, persze ha nem tetszik neked akkor ne erőltesd de lehet, hogy csak nem veszed észre, hogy tetszik, mert még megsem nézted, azaz pl átnézel rajta
2016. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Húzz zacskót a fejedre! Lol! Bocs.

Biztos lessz olyan akinek tetszeni fogsz.

2016. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj
2016. nov. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Firedoom ***** válasza:

19 evesen nem volt meg baratnom es az osztalybol kozel sem vagyok ezzel egyedul. Lemaradtunk volna valamirol? Lehet, de hozzavetolegesen igy is jol ereztem magam. Felmerul a kerdes: azert mert nem tudom mirol maradtam le? Ez igaz, de nem latom ertelmet a multon ragodni. Persze visszagondolva banhatnek egy csomo elszalasztott lehetoseget, de az meg olyan lenne mintha szembe kopnem a jelent.

Esetleg a tanulsagot vond le: ne szalaszd el a lehetosegeidet. Ha valaki tetszik akkor nyiss fele. Ne tunj megkozelithetetlennek, mert az hatalmas szivfajdalom tud lenni. Ez is lehet az oka amiert "nem tetszettel senkinek". Lehet, hogy szinplan nem mernek leszolitani.

2016. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!