Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen random emlékeitek...

Milyen random emlékeitek vannak, amihez nektek személy szerint szinte semmi közötök sincs, ti csak külsős megfigyelők voltatok, de mégis rendszeresen eszetekbe jut?

Figyelt kérdés
Hogy én magam indítsak egy példával: kb 20 évvel ezelőtt volt egy alsós osztálytársam, akit senki se szeretett az osztályban bármilyen különösebb ok nélkül. Egyszer születésnapi bulit tartott, amire meghívta az osztály egy részét. Csak lányokat hívott meg, szóval én nem voltam meghívva. Senki se ment el, csak másnap az osztályfőnök. Ezt követően leszidta az osztályt az osztályfőnök. És itt az maradt meg nekem valamiért kristály tisztán, hogy az egyik lány arra hivatkozott, hogy azért nem ment el a buliba, mert vásárolni mentek egy szomszédos városba, ami nyilvánvalóan gyenge kifogás volt. És ez azóta eszembe jut évente többször is random, én magam se értem, hogy miért. Az érintettek közül senkivel se találkoztam az elmúlt 20 évben.
ápr. 12. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskolai mibbingok neha nekem is eszembe jutnak. Pl amikor a mosdóban kötbenállva gúnyoltak valakit es el se tudott menekülni mert bementek utána.

Én meg nem bírtam nézni de tenni se tudtam volna semmit. Ha mobbing miatt meg szólok később velem is ezt csinálhatják akkor bosszúból.


Azóta az életben még nem eset volt hogy kulső megfigyelokent nem tudok .it tenni. Vagy ha teszek ja valamit az semmit nem ér. Pl láthatásokon gyerekebántalmazó molesztáló apa eseten szoltam az anyjának az meg nekem nem hisz nem vesz komolyan. Ezek után bizonyitekok nelkul más sem.


Ezen kivul más sok.inde rol is tudok igy másoknál. Ellenőrzések is hiába vannak.


Aztán a hírek is..


Próbálom magamban valahogy tudasitani hogy nem tudom megmenteni a világot. Meg lásd még magamat sem..

ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az életben is még nem egy eset van amiket látok.
ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus gimis szerelmespár. A srác az évfolyamtársam volt. A lány az osztályunkba járt.

Tizenegyedikesek voltunk.

Tesi óra.

Talajgyakorlat gyakorlása kis csoportokban.

Én felmentett voltam, úgyhogy pont láttam mindent.

Történt ugyanis, hogy egyszer a semmiből odament a csajhoz vagy futott, vagy nekiment már nem emlékszem pontosan, meg nem is figyeltem azonnal oda- az egyik fiú osztálytársam.

A következő pillanatban lányt szépen felemelve átkarolva megtapizva valamit súgott a fülébe, ami azután a lány és az összes körülötte lévő barátnője zavartan elkezdett röhögcsélni. A csaj nemhogy elküldte volna, hanem teljesen belebizsergett, izgatott lett és ő is megérintette, simogatta a fiút a sípcsontjánál.


Rendszeresen azért nem jut eszembe, de néha random pillanatokban igen, hogy wtf mégis mi volt ez.

ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen nekem is van több ilyen. Egyikben alsósok voltunk, szerintem első vagy második osztály. Szünetben mentem a folysón ki az udvarra, épp a fiú wc előtt sétáltam. Erre az egyik fiú osztálytársam szó szerint kiront a wc-ből nevetve, az ajtót nyitva hagyja. Én meg pont beláttam hogy egy másik osztálytársam benn pisil. Fura egy emlék szerintem kb havi szinten eszembe jut.

Másik, ott már középiskolás voltam. Még azt is tudom hogy magyar fakultáció elötti szünet volt, mert azon másik teremben voltunk és máshol ültem mint a saját termünkben. Akkor jött ki a Csillagainkban a hiba film és két csaj osztálytársam arról beszélgetett. Ez is nagyon gyarkran eszembe jut.

ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!