Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A társasházban egy személy...

A társasházban egy személy rendszeresen kibontja(!) a kukákba elhelyezett szemetet, és a -véleménye szerint- nem odaillő szemetet a kuka mellé helyezi. Törvényes-e ezen tevékenység?

Figyelt kérdés

jan. 13. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen irányú törvény nincs.
jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ez hatósági engedélyhez kötött? Ahogy az se, hogy hülye legyen.

Valakinek össze kell takarítani utána, az sem ingyen van. Meg kell mondani neki, hogy ezután ezt ő fizeti, ha nem érti meg be kell támasztani a sarokba.

Sok a kretén uralkodni akaró embernek nevezett hulladék. Le kell ordítani a pics.ba.

jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk egy ausztriai társasházban is van egy ilyen unatkozó nyugdíjas néni, aki a kukákat fürkészi és szól ha szerinte nem odavaló dolog került bele. Főleg a szelektív kukákat helyezi fókuszba. Mondjuk nálunk ha olyan van benne amit nem szabadna beledobni és a kukások észreveszik akkor meg is büntethetnek miatta. Volt amikor hétezer eurós büntetést kellett fizetnie a háznak.
jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván valakinek ezt is meg kell csinálni, ha már a lakók maguktól nem képesek rá
jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

nalunk is van ket oreg, de ez Budapest, es ok nem am segitsegbol valogatnak, hanem olyanok miatt, hogy valaki szerintuk tul sok szemetet tesz a kukaba vagy belerak egy teglat vagy budos a szemete

panaszkodnak, hogy nem viszik el a kukat, de nem hogy szolnanak a tarsashazi mindenesnek csak egymas kozott szitkozodnak

ja es persze a turkalokat meg pont nem veszik eszre (akik kibontjak a szemeteszacskokat es kiszedik a maradekot vagy csak szetcincalnak mindent) csak, amit hagynak maguk.utan es azt terjesztik azt a haz tobbi lakoja dobalta szejjel, vagy nem volt kepes bekotni a zsak szajat stb.

Elso idoben azt hittem jot akarnak, de nem.

Kerdezo ha nem a kuka melle tennek, akkor meg orulni is lehetne a szemetszetvalogato szomszednak, vagy jobb helyeken meg is beszelheted vele, hogy lerakod a lakasa ele, fizetsz.200 forintot valogassa szejjel.csak legyen a kukaban minden ott ahova szeri te valo.

jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenek minden házban laknak. :D Én már rutinból csak akkor viszek le szemetet, mikor tudom, hogy viszik majd el.
jan. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!