Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Törlés után felhőben tárolódma...

Törlés után felhőben tárolódmak a fényképek?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi telefonnal készítettem pár képet, időzítős sorozatot. Ilyenkor mindig egyből a kukába rögzíti a telefonom a fotókat. Nem tudom, miért, de már megszoktam, meg onnan vissza tudom állítani, berakni a fényképek közé.


Viszont most pár fotót visszaállítás gombbal a többi fotót tartalmazó albumba tettem (vagy legalábbis oda akartam), de fura módon nem állította vissza!


A törölt elemekre, ha rámegyek, azt írja ki, 30napig a felhőben tárolódnak a törölt fotók.


Kérdésem: hol találhatók éneg azt a felhőt, jól keressem a telefonban?


Köszönöm!



ápr. 13. 13:11
 1/2 A kérdező kommentje:
*hol találhatom meg ezt a felhőt, hol keressem a telefonomban?
ápr. 13. 13:22
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A google fotók nevű alkalmazás lesz az amit keresel. Kapcsold be a szinkronizálást, és kapcsold be a mentést az email címedre. És akárhány telefonod lesz, mindig meg fogod találni a képeket a google fotókban ha belépsz az email címeddel.
ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!