Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szerencsés dolog találko...

Miért szerencsés dolog találkozni egy ichtiológussal?

Figyelt kérdés

A mai napon vonattal utaztam. Reggel csatlakozott hozzám egy hölgy. Beszédbe elegyedtünk, és elmondta magáról, hogy ő egy ichtiológus, majd hozzáfűzte, hogy hatalmas szerencsém van, hogy találkozhatok egy ichtiológussal.

Nem értettem, hogy miért vagyok nagyon szerencsés, megkérdeztem tőle, de válasz helyett csak terelt, és csak ismételgette, hogy szerencsés vagyok.

De miért van nagy szerencsém, hogy találkozhattam egy ichtiológussal?


ápr. 16. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallatlan, hogy más nem gyakran találkozik egy ichtiológussal!
ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ezzel majd vagizhatsz a romkocsmában 😂
ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fekete macskával, kéményseprővel és ichtiológussal találkozni szerencsét hoz.
ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miert szamitana barmi, amit a vonaton valaki mondott, vagy felolem a tiktokon akar? Tudod, hogy en mennyi mindent tudnek egy perc alatt mondani, aminek semmi ertelme?
ápr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lusta vagyok guglizni, de az ichtiológus az valami hal vagy hüllőszakértőt jelent azthiszem. Mondjuk azt nem értem miért olyan nagy szerencse ilyennel találkozni.
ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!