Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekes, felelőtlen dolog,...

Gyerekes, felelőtlen dolog, ha egy felnőtt, munkanélküli férfi 8 hónapig nem vállal munkát, mert szakmáján belül nem mindenféle munka szimpatikus neki, ezért nem hajlandó dolgozni?

Figyelt kérdés
33 éves, anyukájával él,anyukája csinál meg mindent otthon neki, más jövedelme nincs. Programozó, de csak játékfejlesztést hajlandó elvállalni.
márc. 6. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az.
márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Gáz, de legyen az anyja problémája.
márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
NEM AZ. Nem biztos hogy felelőtlen. Én például 67%-os egészségkárosodottként ha akarnék se tudnék munkát vállalni.
márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as! Egészséges a srác.
márc. 6. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Az, de a magánügye. Nekem van diplomás ismerősöm, aki már egy éve nem dolgozik, mert szerinte kevés fizetést ajánlanak fel neki mindenhol. Ő a megtakaritasabol él, de egyszer az is él fog majd fogyni...
márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát az.. bár már úgyis kaszáltak neki, legalább addig legyen jó élete míg él a mama. Utána forever alone úgyis.
márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Gáz. De a kis magyarázatban meg is válaszoltad.
márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Az a gaz hogy kiszolgaltatja magat. Vannak szabaduszo jatekfejlesztok, de ott jonak es szorgalmasnak kell lenni.
márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha kiskorú gyermeke lenne, akit így nem tud eltartani, akkor azt mondanám, gáz.


De ha jól értem, az illető csak magáért felel. Innentől a téma csak rá és az anyukájára tartozik, aki, ha jól értem, eltartja. Na persze hogy ilyen emberrel nem kezdenék párkapcsolatot, az fix.

márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Fúúú de gáz vagy b@zdmeg
márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!