Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen eddig ez az éved?

Milyen eddig ez az éved?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
nem túl jó de volt már rosszabb is
ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából tök jó. Év elején ugyan elkaptam egy súlyos betegséget, amiből sokáig tartott a felépülés, de ha ettől eltekintünk, akkor rendben vannak a dolgaim.
ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 éve elhelyezkedtem egy céghez úgy hogy amíg nincs jobb.

2 éve nincs jobb, pályázgatok, de nem önre esett a választásunk, vagy ez jön, vagy semmi.

Toporgok egy helyben csak. Magánéletben is. Szakítottunk 1 éve vagy 1.5, azota se időm se energiám, ha beszélek is pár pasival abból se lesz semmi mert nem olyanok mint aki kéne. Szexremenő vagy ronda luzerek csak.

Lehet igy elrepül még 2 év aztán 4 aztán nyugdíj.

ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ötfokozatú skálán 3-as, kb. Vannak nehézségek, furcsaságok, de amit tudok (és ahogan, de) megcsinálom. De zavar, hogy nem tudom, hova vezet ez az egész, mi lesz a vége?
ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semleges, és lassan elveszitem az egyetlent is aki volt nekem
ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó. Másfél év szünet után újrakezdtem a szerencsejátékot.

Rengeteg randi, de nem lett 2. randi, eltűnések, szex sehol.

Munkahelyen jó lett volna, mert elment 2 rosszul dolgozó is, de az egyik, pont a legrosszabb visszajött.

A családom továbbra is letojja a közös tartozást.

ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kaki
ápr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Épp olyan üres és unalmas, mint a többi az utóbbi 8 évben.
ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt már rosszabb is, de jobb is. Úgy néz ki, bár nem szeretném elkiabálni, sikerült feléleszteni egy olyan gyerekkori barátságot, ami 2 éve megszakadt, tizen+ év után. Szakmai gyakorlatom is szuperül telt, és nagyon sokat sikerült tanulnom, fejlődnöm, szóval remek választás volt. Szociális életem is mintha javulófélben lenne, úgyhogy voltak szuper dolgok.

Viszont az egészségemről nem igazán mondhatok jókat, mivel idén 4x voltam beteg, ami nálam ~3 éves "adag". Szakdolgozatom is le kell adnom egy héten belül, és bár elégedett vagyok azzal, amit eddig elkészítettem, még nem állok vele annyira jól, mint azt előzetesen remélni szerettem volna. Végezni fogok vele, nem arról van szó, csak hirtelen egy rakat programom lett egyik pillanatról a másikra, és kicsit szűkös az idő.

ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!