Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eddig 12 órás műszakban...

Eddig 12 órás műszakban dolgoztam, most az utóbbi időkben 8 órásban, de a munka és suli nem fér nagyon össze. Mármint csak ebből áll az életem, munka után suli, aztán fekvés. Milyen munkakörök léteznek, amik kevesebb a 8 és 12 óránál ?

Figyelt kérdés

A "hobbimmal" amivel nagyon szeretnék foglalkozni így nem tudok, tehát fejlődni sem tudok benne.

Elképzelhető lenne, hogy ha elég magas szintre jutok benne, akár meg is tudnék belőle majd élni.

De ahhoz sokat kell még fejlődnöm benne.

De így nem megy.

Milyen munkalehetőség létezik, amit 6 órában lehet végezni ?

Akár 4 óra, nem tudom...

Eddig csak 12 órában dolgoztam és most sikerült kifognom egy 8 órásat, így össze tudom hozni a sulit és a melót is.

De más nem fér bele.

Van itt olyan, aki 6 órában dolgozik ?

Milyen munka az ?

Mennyit lehet vele keresni ?

(Mert persze pénzre is szükség lenne, legalább 200.000 körül.)

12 órában meg most 8ban azért kicsivel többet keresek, de azért egy 200 körül jó lenne.

Nem luxus cikkeket vásárolni a pénzből hanem a megélhetésre és a banki adósság törlesztésére kellene.


Tehát ilyen 4-6 órás munkák milyenek ?

Aki ebben dolgozik, az tudna valamit mondani róla ?

Mennyit keres, mit dolgozik ?

Suliba azét járok, mert szakmát most tanulok, de érettségi az már van.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is! :)

(Nem tudom, hogy fontos információ-e, de 20/F)



2022. máj. 11. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Van pl. a takarítás, de nem jön össze belőle a legtöbb helyen nettó 200.000. Milyen szakmai tapasztalataid vagy képzettségeid vannak?

Esetleg, amit még megpróbálhatnál, a vagyonőrködés. 24 óra munka, utána viszont 48 óra pihi. Ha jó helyet fogsz ki (pl. telephely őrzése), akkor munkaidőben is tudsz valamennyit tanulni.

2022. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Betanított jellegű munkákkal 4 vagy 6 órában ennyi pénzt nehéz lesz szerezni.Eleve a legtöbb ilyen munka csak 8 órás és nem túl nyitottak módosításra.

Van végzettséged,tapasztalatod valamilyen szakmában?Ha tudsz valamit akkor könnyebb dolgod lesz,könnyebben vállalnak kompromisszumot a cégek.

2022. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
4-6 órában általában kisegítő melók vannak, amik nagy szakértelmet nem igényelnek. Takarító, árufeltöltő stb
2022. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl nagy multiknál őrnek lenni nem rossz, ott tudsz tanulni is vmennyit és csönd van.
2022. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A suli átmeneti. Ki kell bekkelni azt az 1-2 évet és kész.
2022. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!