Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a mobilfox pénz szórás nem...

Ez a mobilfox pénz szórás nem megalázó az embereknek ?

Figyelt kérdés
Ezért ugrálni elég gáz.
ápr. 17. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igénytelen és megalázó dolog ingyen pénzért ugrálni, lökdösődni.
ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Van annak valami diszkrét bája, mikor egy egy pipára leszavazott vélhetően trollfiók akar kioktatni a gyakorin politikai korrektségről. 😂😂😂
ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Van annak valami diszkrét bája, mikor egy egy pipára leszavazott vélhetően trollfiók akar kioktatni a gyakorin politikai korrektségről. 😂😂😂


Tök mindegy jelentve vagy rasszista mi hazánkos emberke.

ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez rettentően gáz és szánalmas dolog mindkét fél részéről. Nagyon elszomorít, hogy itt tart ez az ország.
ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Az érintett feleknek (szervezők és résztvevők) nem gáz, nem is megalázó, de nekem (aki egyik "csapatba" sem tartozom) nagyon is gáz, és szabályosan elkeserítőnek tartom ezt az egész helyzetet.

Szomorú vagyok, hogy ilyenek megtörténnek ebben az országban.

ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Az benne a beteg, hogy a mobilfoxos gyerekek úgy állítják be, mintha ők ezzel adakoznának.

Ez nem adakozás.

Ez olyan, mint amikor kiszórnak egy marék kukoricát a madaraknak, azok rászállnak a kukoricára és rádobják a maradakra a hálót, hogy megfogják őket és utána pörköltet csináljanak belőlük.

Gátlástalan (madár) vevőfogás, rajongógyűjtés.


Ennek rossz üzenete van. A többi cég is azt gondolja, hogy most már nem kell marketing, hanem elég pénzt szórni. Iratkozz fel és kapsz egy ezrest (vagy nyerhetsz, már akkor is jönnek). Gyere ki a térre, kapsz egy ezrest. Szavazz rám, kapsz egy ezrest. Kapsz egy ezrest és imádj!

Ez nem marketing. Ez lefizetés. Korrumpálás.


(Nem, nem irigykedek, hanem dolgozok, pénzt keresek, nem mentem volna ki a tömegbe, a pénzért nyújtózkodni, lökdösődni, másokat és a teret is letapostni, más munkáját tönkre tenni.)

ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem megalázó, hiszen az emberek azért mentek oda, hogy lássanak egy ismert tiktokost(Rolit). Ha pl pénzt osztana Taylor Swift, akkor is sokan elmennének, hiszen híres, nagy rajongás veszi körül. Inkább azért mentek az emberek, hogy lássák Rolit, nem az ezresek miatt, bár aki szegényebb körülmények közül származik, annak ez egy nagyon jó lehetőség. Akárhogy vesszük, Roli részéről is szép gesztus.
ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szép gesztus egy négylevelű lóherét. Ez csak az emberi gyengeség szemérmetlen kihasználása volt, önző követővásárlás, hírkeltés. Semmi több.

Nem azért mentek ki az emberek, mert ez a Roli gyerek akkora sztár lenne. Láttam a közvetítést olyantól, aki csak a jelenség bemutatása miatt ment ki. Akiket megkérdezett, mindenki azt mondta, a pénzért van ott. A pénzeső után szétszéledtek az emberek.

Az is orbitális hazugság, hogy a tiktokos személye miatt gyűlt össze a tömeg és az is, hogy ez jótékonykodás volt.

Ha a kettő mobilfoxos bunkó közül az egyik vagy és jótékonykodni akarsz, akkor adj 50-100 milliót névtelenül valamelyik betegséget kutató alapítványnak, vagy gyerekkórháznak, vagy mittudomén, csak önzetlen és hasznos legyen, a lehúzós mobilfoxos árakból tellene rá.

Ez nem volt önzetlen és nem volt hasznos. De kárt azt okoztak.

Ha itt lenne Taylor Swift, azért fizetnének az emberek, hogy meghallgassák, mert ő valódi tehetség és sztár aki nem szorul rá, nem alacsonyodik le annyira, hogy két kézzel pénzt szórjon és falatért kuncsorgó kutyának nézze a rajongóit.

ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

#8 én úgy gondoltam, hogy a Tiktok celebet körbevevő tekintély miatt vannak ott, de nem néztem utána túl sokat, szóval elfogadom a véleményed!

Nyilván nem rossz gesztus a pénzszórás, de van aki jobban rászorul, ebben egyetértünk.

Szép estét!

ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

"Nyilván nem rossz gesztus a pénzszórás, de van aki jobban rászorul, ebben egyetértünk"


Akkor miért nem adta egy jótékonysàgi szervezetnek. Ja mert abból nem lett volna botràny hogy mindenki erről beszéljen. Sokkal kevesebb marketing érték ami az ő üzletüket tolja előre. Ez az egész az ő önzöségükröl szólt hogy a saját hypejujat növeljék. Ha ezt nem làtod át, akkor még egy nagyon butàcska befolyásolható kisgyerek vagy.

ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!