Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres GYŐRben /...

Mennyit keres GYŐRben / környékén egy gyári munkás? Nettó 140 körül? Pl autógyártásban? Konkrét cégek is érdekelnek, mert tudom hogy nagy a szórás. Milyenek a munkakörülmények?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekel hogy albérletet lehet-e fizetni mellette. Azt tudom hogy nehéz találni albérletet és mennek fel az árak.


Előre is köszönöm ha valaki érdemben hozzá tud szólni!



2014. szept. 30. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen munkás akarsz lenni. Dolgoztam az Audiban és saját szememmel egy fizetési papírt sem láttam, de egyik barátom jelentkezett és fel is vették volna valamilyen összeszerelő munkára. Ő kapott volna 140k nettót. Van viszont olyan, aki nem konkrétan az Audinál dolgozik, hanem egyéb kiszolgáló személyzet, ők nem keresnek sokszor még 100k-t sem, tudtommal.


Van viszont olyan ember, aki már régóta dolgozik, nem összeszerelő hanem valami CNC-s akármi és 300 nettót kap. Továbbá van 13. havi bér (azt hiszem mindenkinek). Az Audiban szerintem nyugati szintűek a munkakörülmények, de mivel ott is emberek dolgoznak, előfordulnak bunkó, paraszt vezetők.


Albérletet tudsz fizetni, főleg úgy, ha nem egyedül laksz. Érdemes betársulni valakik mellé és úgy megélni.

2014. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Akkor 140 inkább a felső határ, feltételezem nem tud a legtöbb cég ennél többet kínálni.


Operátor szintűre gondoltam, a CNCs szerintem szaktudás, ők biztos megkeresnek 200 felett, meg a mérnökök is.

2014. szept. 30. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Már tettem fel pár kérdést az Audival és a győri ipari parkban található gyárakkal kapcsolatban. Sok választ nem kaptam (van, amelyikre semmit sem). Műszaki végzettség nélkül be lehet jutni az Audihoz sori összeszerelő munkára? Hol lehet jelentkezni? (oldalukon csak az van elvárásnak beírva, hogy műszaki, fémipari végzettség és B kat. jogsi.. ezek közül egyik sincs még) Azt tudom, hogy a beszállítóinál magas fizetésre operátorként nem lehet számítani. max olyan netto 140 e (túlórával)
2014. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!