Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghallhatta a lakótársam,...

Meghallhatta a lakótársam, hogy kibeszélem?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy elmentem ma wc-re és hívott közben egyik barátnőm. Felvettem, mert tudtam hogy fontos dolog miatt hív. Közben hallottam, hogy lakótársam ilyet szól "helló, elmentem", majd ajtónyílás és zárás.


Na picit vártam, hallom hogy síri csend azt gondoltam teljes nyugalommal hogy elment. Aztán mivel még barinőm vonalban volt elmeséltem neki valami sztorit a lakótársamról, mondjuk úgy hogy kibeszéltem. És basszus kb. 3 perccel az első ajtózárást követően hallom hogy megint csúkodik, és a cipőkopogást... Én még ugye bent voltam wc-n.


Nem jött még haza de szerintetek hogy reagáljak majd? Félek hogy hallotta amiket mondtam róla. Van egy pasija és azt beszéltem ki barátnőmnek, hogy mennyire nem illenek össze.


(N)



ápr. 17. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mondd a szemébe is és probléma megoldva.
ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a reakcióját ha hazajön. Ha ő nem hozza szóba, te sem.
ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Te kidumálod őt , az meg sunyi hazug hallgatózó kvitt .
ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Mindigis utaltam az ilyen embereket. Mi közöd hozzá hogy ki kivel mennyire illik össze?
ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen suttyók, mint te, megérdemlik, hogy egyszer lefüleljék őket.
ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es


Jólvan, tartsd meg magadnak az ilyen véleményed. Nem ez volt a kérdésem.

ápr. 17. 20:48
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

#6

Csakhogy nem kellett volna hogy kiirj egy kérdést ha nem kerültél volna ilyen helyzetbe. Ráadásul még te akarod bemutatni magad áldozatnak. Márpedig ha nem lennél ilyen nem kerulnel ilyen helyzetekbe, de neked a rosszindulat fontosabb.

ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van a 4-esnek, kérdező. Ha téged beszélne ki így valaki, gondolom, fel lennél háborodva.
ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
83%

Abból is látszik milyen "kifinomult" nő lehetsz, hogy szarás közben telefonálsz. Gondolom mekkora élmény lehetett a hozzád hasonlóan szintén (fektételezem) rosszindulatú barátnődnek, hogy végighallgatta ahogy telefingod a wc-t.


Igénytelenség netovabbja, és még neked áll feljebb. Eszem megáll.

ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Taplow
ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!