Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők nektek tetszik Orbán Viktor?

Nők nektek tetszik Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi tetszene rajta? :D Sz.r karban lévő, idősödő ember, semmi vonzó nincs rajta.
ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert sok nyanya oda van érte

Szerintem is okádék

ápr. 18. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem a külseje miatt vannak oda érte a vénasszonyok, hanem mert ígér nekik fűt-fát, akciós farhátot meg nyugdíj emelés, stb stb. Nehogy azt hidd, hogy ez a féreg egy kaszanova , ami bejön az öreglányoknak. Ha olyan csúnya lenne, mint az ördög, akkor is oda lennének érte. Számukra ő az Isten.
ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha olyan csúnya lenne, mint az ördög, akkor is oda lennének érte.


De hát olyan is. Meg eleve maga az ördög...

ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Sajnálom hogy hízik. Elvis is elkezdett hízni mielőtt meghalt.


Vagy minden férfi ilyen?

Eleinte fittek üdék, aztán átmennek abba hogy kerek arc sörhas aztán szívinfarktus vagy stroke.


Sajnálom. Mert utána biztos olyan lesz aki úgy szedi a népet majd meg akkora államadósságokat csinál majd mint a huzat. Meg majd visszakéri a csokhiteleket. Nehéz idők várnak gyermekeinkre.

Szinte nincs államfő utána senki aki a népnek akarna jót.

ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Semmi vonzó dolgot nem tudnék róla mondani, semmi ilyesmit nem látok benne. Sosem láttam.

Az idős hölgyeket meg nem érdekli a külseje, a személyisége, hanem a róla kreált, mesterséges képet imádják, meg amit róla állít a propaganda. Hogy ő milyen bátor, hogy megment mindenkit az épp aktuális ellenségtől, és miatta akciós a farhát :D

ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiatalon szerintem nem volt vészesen csúnya, csak ugye alacsony. Moat ronda is, hülye is.
ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6os, te vak vagy?
ápr. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem tetszik. Mindig is egy röfögő rángatódzó, nyáladzó tolvaj nácit akartam a vitrinbe állítani.


Ja, nem.

49 N

ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!