Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mosolyognak rajtam a nők?

Mit mosolyognak rajtam a nők?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben többször előfordult, hogy olyan furán mosolyogtak nők ha rájuk néztem (kétszer boltban az eladó, kétszer utcán szembejövő). Nem úgy mosolyogtak mintha tetszenék nekik, hanem olyan furcsán amit nem tudok hova tenni. Eddig nem tapasztaltam ilyet és nem is érzékeltem változást magamon mostanában.
ápr. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Látták a meztelen fotódat az interneten
ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy egy nő rád mosolygott és abból tudtad, hogy bejössz neki, vagy külső információk alapján feltételezed, hogy hogy mosolyog egy nő, ha bejössz neki?


Ha elkapod a tekintetüket és mosolyognak, akkor legalábbis imponáló nekik, hogy figyelmet kapnak pont tőled. Nőként mondom.

ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

"Nem úgy mosolyogtak mintha tetszenék nekik, hanem olyan furcsán amit nem tudok hova tenni."


Én meg ezt nem tudom hova tenni, hogy te honnan a fenéből tudod, hogy azért mosolyog rád egy nő, mert tetszel neki. Lehet magában röhög rajtad, mennyire hülyén nézel ki a gönceidben.

ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát csak látszik ha valakinek tetszik az ember. Ez nem olyan mosoly. Ezért se értem mi lehet rajtam olyan nevetséges, mert eddig nem tapasztaltam ilyet és nem változott rajtam semmi.
ápr. 18. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak te találod furcsának.
ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!