Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 29 éves ember teste...

Egy 29 éves ember teste mennyire öreg egy 20 éves testéhez képest?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
9 évvel.
ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
9 évvel öregebb.
ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez sokmindentől függ...


Testmozgás, sport, zabálás, ételek, munka, igen a rendszeres nemi élet is, stressz, idegi állapot, és hozzá jöhetnek még a testápolók egyéb apróságok.

ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 évesen akkora voltam, mint egy bálna. Kb úgy mozogtam, mint egy 70 éves.
ápr. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

50 vagyok, ha jól emlékszem kb 35 éves koromig csak fejlődtem, bármit csináltam, meg se kottyant.

Na gondoltam akkor ez így is lesz az idők végzetéig.

Lósz.rt.

Mostanra már azt is meg kell nézni, mit zabálok, mert képes elrontani az egész napom.

Az emberi szervezet 40 után egy rakás sz.r.

ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem feltétlen öregebb. Pl van 25 éves csok királynő munkatársam, akinek öregebb a teste mint az 50 éves munkatársének. Olyan ráncos a hasa, mint egy nagy segglyuk, lógnak a mellei, a combjai is narancsbőrösek. Az 50 évesnek sima a hasa, jóval kevésbé narancsbőrös. Kb egyforma súlyúak.
ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!