Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a plázában?

Mit csináljak a plázában?

Figyelt kérdés
Sokan annyira szeretnek plázában lenni, de én nem vagyok annyira oda érte. Mit szerettek ott csinálni és én mit csináljak?
ápr. 19. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Menj el WC-re. Fényévekkel tisztább mint a kórházban.
ápr. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mit csinálnak azok akik már ott vannak tanulj tőlük a semmit tevést könnyű másolni!
ápr. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Dorombolj...
ápr. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem tetszik, nem kell semmit sem ott csinálnod.
ápr. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan a 2# és a 4# írja.

Kérdés, hogy fiatalabb korosztály vagy, vagy idősebb? Amúgy: vásárolnak, nézelődnek, találkoznak ismerősökkel, akikkel beszélgetnek, moziznak, tehát többnyire az ott lévő szolgáltatások valamelyikét használják, vagy csak bambulnak.

ápr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kifejezetten vásárolni járunk oda, nem unalmunkban megyünk oda. Ha unalmas neked akkor keress olyan programot ami leköt.
ápr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyakori vendég a plázában, de ha arra járok és nem kell semmi, azért be szoktam menni nézelődni. A könyvesboltban például el tudok lenni egy jó fél órát, mire minden érdekes témát megnézek. A ruhaboltban próbálgatok, a játékboltban a gyereknek nézegetek dolgokat, ihletet gyűjtök ünnepekre.
ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok ember van, meg tudom őket "figyelni" :D

Általában egészen más a közeg mint például a metrón :D legalábbis ahova én járok azokban a plázákban kevesebb lepukkant fazont látok (kicsit úgy érzem mintha nem is Pesten lennék..) persze gondolom Köki, Árkád és társai az átlag proli közönséget mutatják be.


Másik fontos oka: a hőmérséklet, nyáron hűtöttek, télen fűtöttek.

Harmadik a mosdó lehetősége.

Negyedik, hogy mindegyikben van egy nagy élelmiszerbolt, ahova így be tudok menni körbenézni.

Ötödik, hogy ha eláll a ruha rajtam, vagy valami meg kell igazítanom magamon bemegyek megpróbálni valamit és a fülkében rendbe teszem magam. :D

ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rebegtesd a műszempilládat, kapásra várva.
ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!