Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal pár lazán otthagyott...

Fiatal pár lazán otthagyott előttem piacon 9000 ft-ot szederre, eperre, csak gyümölcsökre. Huszonévesen honnan van az embernek annyi pénze, hogy csak 1 helyen otthagyjon ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 12:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Dolgoznak mindketten valószínűleg és nincs gyerek.
ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
A fizetésükből? Lehet lekvárnak elteszik, és ezt eszik egy évig.
ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

De téged ez miért izgat olyannyira, hogy még egy kérdés is született erről?


Egy felnőtt ember, aki képes a logikus gondolkodásra, és látja a dolgok miértjét, pontosan fel tudja magának vázolni a lehetséges eseteket, hogy miért engedheti meg magának ezt egy fiatal pár.


Ehhez nem kell kérdést kiírni.


Ez nekem sokkal inkább egy provokációnak tűnik. Vagy netán azt akartad, hogy elkezdjük csoportosan szapulni őket, hogy miért költenek ennyit gyümölcsre?

ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Miért, Te még sosem láttál egyben 9000 forintot?
ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Lehet. Adjuk meg a kérdezőnek, amire vágyik: Szemét fiatalok, erre van pénz bażmeģ, gyümölcsöt venni, de én hiába dolgozok takarítóként 120 ezerért 5 gyerekkel, 1 db almát nem tudok kifizetni! Hogy rohadnának meg!
ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Eleve beteg szemlélet ez, ami arról szól, hogy a másiknak miért lehet, ne lehessen neki se!

Nem arról, hogy nekem miért nem megy, és mit tehetnék azért, hogy nekem is jobb legyen...

ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Arra nem gondoltál,hogy esetleg a fizetésükből?Vagy a szülők adtak nekik?

Egyébként meg tök szánalmas,hogy ilyenekkel foglalkozol.Senkinek semmi köze a másik anyagi helyzetéhez.Te azt bámulod,hogy ki mit vesz mennyiért?Nevetséges vagy.9000 Ft meg semmi,legalább finom gyümölcsöt vesznek belőle,nem pedig piát,vagy drogot.

ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Én chipsre meg édességre költöttem ennyit tegnap, most gyötör a lelkiismeret, hogy más bezzeg egészségesen él :D
ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Paul Atreides ***** válasza:
83%

Miért provokálsz?

Mintha manapság 10.000 Ft olyan nagy összeg lenne.. aki dolgozik annak egyszerűen a napi bére több.. gyümölcs pedig egészséges. Szerintem simán belefér.

ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
#2 Majd biztos lekvárnak, 1-2 kilót? Ráadásul mikor még nincs szezonja egyiknek sem? Lehet nem gyakran vesznek ilyeneket, és megkívánták,és lehet nem gondolták át mennyibe kerül. Nálam is van ilyen, mikor nagyon ennék valami finom gyümölcsöt. De amúgy bármi lehetséges, lehetséges. A piac manapság nagyobb luxus, mint egy multi zöldség/gyümölcs részlege. De amúgy is el kellene már felejteni azt a sztereotípiát, hogy csak a középkorúaknak lehet pénzük, vagy picit idősebbeknek nyugdíjkor alatt. Fiatalok is kereshetnek nagyon jól, vagy lehet vállalkozásuk, a szüleik gazdagok stb.
ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!