Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig őrzik megy egy nagy...

Meddig őrzik megy egy nagy áruházban a kamera felvételeket?(pontosabban hány napig/honapig visszanézhető

Figyelt kérdés

nem vagyok rá büszke de loptam! ezen már nincs mit szépíteni!

úgy néz ki le is buktam

nem nem 100 ezres tételeket hanem élelmiszert! ezt azonban többször!!

(eddig)

megbánás megvan a kart megfogom fizetni!!

nem szeretnék börtönbe se menni!

igen tudom erre gondolhattak

volna előtte is!!

a kérdést azért tettem fel mert izgulok hogy egy adott napon buktam le vagy visszanézik ilyenkor a ,,legelejétől,,?!



#bűncselekmény kamera
ápr. 20. 13:53
1 2
 1/11 Paul Atreides ***** válasza:
81%
Nem lenne ember aki végig nézni a kb 20 kamera képét heti 7 napos nyitva tartásnak mind a 12-14-16 óráját, hogy te mikor jelensz meg rajta és lopsz el valamit.
ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jo persze én ezt értem!!

és tényleg nem vagyok rá büszke !!

csak mostmar akkora a félelmem hogy mit akarnak rám verni hogy azt el nem tudom mondani!!

nem megszépiteni szeretném, meg semmi ilyesmi..felfogtam hogy iszonyat nagy baromság volt részemről! csak én arra vagyok kiváncsi hogy tegyük fel kiszúrtam és hagyták volna még utána 2-3 alkalommal…és ez az ominózus 2-3 alkalom lenne meg nekik…vagy visszanéznek ilyenkor pl 1 évre visszamenőleg!!

ne értsd félre nem onnan tartottam el a családom..kb január környéken kattant nálam valami(akkor hecc volt) aztán nem fogtak meg

és ha szabad ilyet írni akkor ,,vérszemet,, kaptam de gyakorlatban nem azt kell elképzelni hogy fizetnem kellett volna 100 ezret én meg fizettem 20-át!! csak volt hogy 5 csomag szalámi helyett 1-2 ütöttem…(nem a legdrágább téli szalámi )

vagy jo azzal azért merész voltam..(ez volt a legmeredekebb) át címkéztem 3-3-3 kg húst zöldégre!! de tényleg ez volt a legdurvább!!

természetesen kifizetem nekik és soha többet ilyen. még csak eszembe se fog jutni az egyszer biztos!!!


csak mielőtt beismerő vallomást teszek ezért vagyok kiváncsi hogy meddig vissza nézhető!!

ápr. 20. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogják visszanézni a korábbi felvételeket, túl sok munka lenne pár kisebb értékű lopásért.
ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

isten szóljon belőled!!!!


még mielőtt saját magamat záratnàm be(de az összértéke sem akkora) bár ezzel kapcsolatban is elég sok mindent olvastam!!

ápr. 20. 14:21
 5/11 A kérdező kommentje:

bár ha őszinte akarok lenni már nem tudom mit higgyek! szerintem az adott áruház szándékosan hagyta hogy csinaljam addig amíg fel nem tud jelenteni!!! lehetséges bűncselekmény elkövetésével kapcsolatba. hívtak be mint lehetséges gyanúsított (vagy hogy a frászba volt írva)🫣


ebből gondolom hogy vagy figyelhettek és hagyták direkt(mert őr sosem hívott félre hogy megnézzen,de olyan volt h oda állt mintha beszélgetne)

ápr. 20. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális ember nem lop csak azért, mert nem kapták még el
ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ezek után nem is mondom hogy normális vagyok! mindenképp elmegyek pszichológushoz ha ezen túl leszek!!!


be kell látnom hogy nagy vaj velem

ápr. 20. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát egyszer úgy 2 éve, az önkiszolgálóknál egyszer elfelejtettünk beütni néhány szem paradicsomot. Egyikünk sem figyelt, csak gépiesen csináltuk, aztán a blokkon vettük észre később, hogy hiányzik. Az égvilágon semmi nem lett belőle. Szándékosan ne lopj!!!
ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
soha a budos életben nem fog még eszembe se jutni csak ezen essek túl anélkül hogy börtönbe kelljen mennem
ápr. 20. 15:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Két tanács:

- csak azt ismerd el, amit már úgyis tudnak. Ha nem kérdeznek, ne szólj. Ha kérdeznek, csak arra felelj;

- ha együttműködő vagy a hatósággal, ha segíted a munkájukat, ha őszinte megbánást mutatsz, ha önként megtéríted a kárt, ez mind kedvező lehet az ítélet súlyosságában.

ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!