Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok? Hánykor...

Mit ajánlanátok? Hánykor feküdtek le??

Figyelt kérdés
A sulihoz 06:50-07:00-kor kelek. De MINDIG NAGYON ÁLMOS VAGYOK amikor kelek, alig bírok felkelni. Későn kelő-fekvő vagyok ha NINCS suli.-De ha van suli akkor is gyakran későn kapcsolom ki a TV-t. Ezért Vagyok álmos mi?! De valamelyik nap kipróbáltam: Este 21:00-kor kikapcsolás a TV-t, az Okosórám 23:18-at mutatott, akkor aludtam el, és mindig kb akkor alszok el. Vagy azért nem aludtam el hamarabb ahogy kikapcsolás a TV-t hamar mert hozzá vagyok szokva a későn elalváshoz? És hozzá kéne szokni hogy hamar aludjak el? Mit ajánlanátok?

ápr. 21. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit ajánlanátok? Hánykor kapcsoltam ki a TV-t?, Mást mut ajánlanátok????
ápr. 21. 21:26
 2/7 A kérdező kommentje:
+ Csak felkeléskor vagyok álmos!!! Utána Napközbe NEM!!
ápr. 21. 21:27
 3/7 A kérdező kommentje:
*"Ezért vagyok álmos FELKELÉSKOR mi?!" * !
ápr. 21. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok egy korán kelős típus, igazából nagyjából mindegy, hogy mikor fekszem le, mert ígyis-úgyis nehezen kelek ki az ágyból, de azért szoktam figyelni arra, hogy általában meglegyen a 8 órás alvás.

A tv nézés meg igazából attól függ, hogy elálmosít, mert akkor még hasznos is lehet, vagy nem. Ha az utóbbi, akkor ajánlatos előbb kikapcsolni, hogy könnyebben el tudj aludni.

ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogyha tudom, hogy másnap korán kell kelnem, hogy délután elmegyek futni és estére nem bírnak el a lábaim és ettől szerintem elálmosodok és “hív” az ágy. Nekem ez működik, szerintem próbáld ki te is, nem vesztesz vele semmit…


(Lefekvés előtt min. 2 órával fuss, mert szerintem akkor meg fölpörögsz tőle)

ápr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Este 7-kor menj aludni
ápr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szokott lenni. Nehéz este időben elaludni, reggel fáradt vagy, de később már nem. Én a helyedben apránként, pl. naponta 10 perccel korábban próbálnék hamarabb lefeküdni. Szokták még javasolni képernyők esetén lefekvés előtt egy órával már az éjszakai fény (nem egyenlő a sötét móddal) bekapcsolását, ami csökkenti a kék fényt. Persze sokak szerint jobb, ha akkor már egyáltalán nincs képernyő.
ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!