Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki ismeri a zodikus gyilkost?...

Ki ismeri a zodikus gyilkost? Mi a véleményetek az ügyről?

Figyelt kérdés

#Amerika #Zodikus gyilkos
ápr. 28. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
"Zodiákus"
ápr. 28. 14:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes történet, jópár dokumentumfilm feldolgozta, meg mozifilm is készült róla. Valószínűleg soha nem fog kiderülni, hogy ki volt az elkövető. Az biztos, hogy rengeteg teória van az üggyel kapcsolatban.
ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokáig hitték, hogy Arthur Leigh Allen volt.


Szerintem Gary Francis Poste.

Mániám volt az ügy, mindent megnéztem és elolvastam róla.

A rajta dolgozó team több éves kutatás során rengeteg törvényszéki bizonyítékot és fotót tárt fel Poste sötétkamrájából.

Az egyik képen Poste homlokán hegek láthatóak, amelyek megegyeznek a Zodiákus fantomképén lévő hegekkel.


További nyomok közé tartozik a Zodiákus által küldött levelek megfejtése, amelyek felfedték, hogy ő a gyilkos - mondta Jen Bucholtz, a hadsereg egykori kémelhárító ügynöke, aki hideg eseteken dolgozik. Az egyik megjegyzésben Poste teljes nevének betűit eltávolították, hogy felfedjenek egy alternatív üzenetet - mondta a Fox Newsnak.


"„Tehát ismerned kell Gary teljes nevét, hogy megfejtsd ezeket az anagrammákat“ - mondta Bucholtz. "- Csak nem hiszem, hogy bárki más módon rájött volna."

máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hozzászólásom második fele a NYT 2018. 04. 02-es cikkéből van.
máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!