Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szereti a Dragon Ball Z-t?

Ki szereti a Dragon Ball Z-t?

Figyelt kérdés
Örülnétek ha újra adnák?

ápr. 29. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én.


Igen.

ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jelen.
ápr. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen nagyon.
ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerettem 1999-ben.
ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem fogják. Annak az anime-ének a kultusza már lecsengett, még 1-2 con-on cosplay-ezik a karaktereit, de kb. ennyi. Magyar TV-ben már nem fog menni.


Amúgy van egy ilyen kategória, inkább ide kellett volna kiírnod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga

ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
"Szeretet és barátság." Aztán azt látod, hogy 20 percig püfölik egymást.
ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Animekedvelő vagyok, de a pont a DBZ-t nem igazán szeretem. Túltoltnak tartom, a sima DB elég lett volna és igazából az is sok már mai fejjel. Mivel arra nem emlékszem, elkezdtem újra nézni. 50 résznél kiégett az agyam. Egyedül a Dragon Ball GT tetszett, amit pedig oskan nem fogadnak el. A Super DB sem tetszett, mert a további erőfitogtató túltolás mellett azt pedig rettentően bugyuta irányba vitték el. Goku annyira idióta lett, amennyire pedig már nem volt olyan a Z-ben. Nálam a GT az egyetlen, ami megtalálta az arany középutat. Bár ott meg már van 4. szint, de valahogyan annak az értelmét láttam. Inkább kihagytam volna a Z-ből a 3.-at és el tudnám képzelni helyette a GT végső szintjét.


35/F

máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*Sokan
máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
A legjobb Anime. Ha 40.000 resze lenne azt is megneznem. Akik szidjak nezzek a naruto-t meg mas baromsagokat...torok sorozatokat meg a Monika showt. Nekik az valo!
máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Gyulai Dávid Dániel válasza:

Jobb lenne inkább egy reboot, vagy egy remake az egészre. (db, dbz, dbs)

Egységes animáció, mangahűen. És új magyar szinkron. Lehetőleg nem félrefordításokkal.

máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!