Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél 50 millió...

Mihez kezdenél 50 millió forinttal?

Figyelt kérdés

máj. 1. 18:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
18. Ne a saját partneredből indulj ki.
máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Seila ***** válasza:
22%
Aki lepontozott annak az összes ujjai úgy bénuljanak le, hogy csak más tudja majd kitörölni a kakis fenekét több hónapig! :P
máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
44%

Mivel elvagyok a családi lakásban párommal és nem is intézünk mást, ezért inkább üdülőházat vennék. Viszont nagy problémában lennék a helyével, mert én szeretem a tavi nyaralást és a túrázást is. Ebből kifolyólag sok kedvenc helyem van belföldön. :-)


35/F

máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Házat vennék
máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Építkezek, szóval úgy 10 millát percek alatt el tudnék verni, van egy ot jelölt kocsim arra még 3-at, a többiből pedig vennék kiadásra házat.
máj. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A házunk felújítására, korszerűsítésére, új bútorokra. Nagyon ráférne, de utálok fillérezgetni, hogy a megtakarításunkból jusson is meg maradjon is. Ebből kényelmesen megoldható lenne, és tán még maradna is valamennyi. Abból meg elutaznánk pár helyre.
máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Külföldre költöznék és az ottani életem beindítására használnám, felét meg szüleimnek adnám.
máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
44%
Kipofoznám három rozzant viskónkat, eladnám őket valami szabad szemmel is látható összegért, és kiegészítve azzal a negyvenvalahány millával megvennék egy tetszőleges tanyát, ahol bőven beleférősnek látom a járható bekötőút és a megfelelő ház, műhelyek és rekreációs apróságok finanszírozhatóságát a maradék összegből (engedélyekkel), és megoldható az összkomfortosítás is belőle. Jó lenne ha minél több maradna, lehessen pár évig vegetálni úgy, hogy magamnak dolgozgatok, de ne legyen sürgető nyomás a termőre fordulásra, inkább az alkotásban kiteljesedéssel induljon a remekelés, úgy már azért könnyebben lesz meg az a mesterállapot, ahol tényleg te szabod meg, mit csinálsz, és van annyira értékes, hogy "elkerülhetetlen" a profit.
máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
49%

Az agglomerációban vennék egy felújítandó házikót. Azt szép lassan újítgatnám.

Tudom, hogy úgy felmentek az árak, hogy nem lenne elég az 50 milla, de lenne egy jó alapom, jelenleg még erre sincs pénzem, szóval egyáltalán nem kárognék, ha kapnék ennyit, sőt. Brutálisan boldog lennék😃

máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
45%
Van annyim, hozzátenném azt is.Azt elmondaná valaki hogyan létezhet, hogy egy kérdésre kizárólag negatív értékelések vannak??? Gondolom az én válaszom még nagyobb felháborodást kelt,tehát maradunk a piroscsillag hullásnál.Milyen válasz lenne a jó??? Van aki elinná, lepontozták. Van aki befektetné, lepontozták. Kifizetné a tartozását, lepontozták.Ezek után engem már kevésbé érdekel mit írnak a Tisztelt kérdező kérdésére min az, ki, és miért jár ide ha nem normális választ írni egy kérdésre.
máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!