Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek 1 millió...

Mit kezdenétek 1 millió forinttal?

Figyelt kérdés

Befektetésre gondoltam. Pl bitcoin most lent van, talan fel even belul termelne még egyszer ennyit.

Vagy bármi más befektetés.


Vagy arra hogy félreteszem vésztartaléknak. Pár havi alberlet es kaja kijon belole. Igy sosem lesz almatlan ejszakam.


De akár egy komolyabb külföldi munkahelyet is ki lehet próbálni ezzel a tőkével (repulojegy pl ausztraliaba, szallas, stb)


Arra is gondoltam hogy onfejlesztesre koltom. full fogfeherites, egy egyszerubb hajbeultetes, teljeskoru maganorvosi kivizsgalas, stb talan kijon belole.


vannak még otletek?


2022. szept. 23. 02:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ingatlanra is gondoltam. Valami lepusztult tanyát, vagy telket, mezot, kicsi erdőt, biztos lehet belole venni vidéken.
2022. szept. 23. 02:27
 2/9 simad válasza:
66%
Elinnám
2022. szept. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

" Pár havi alberlet es kaja kijon belole. Igy sosem lesz almatlan ejszakam."

Nekünk ez kettőnknek nagyon spórolósan 4 havi kajára lenne elég, de inkább csak 3 havira.

2022. szept. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs vesztartalekod akkor durrantsad be allampapirba, es hagyd ott. Semmikepp ne dkjt vegyel, mert azzal szivhatsz is ha elobb meg kell szuntetni
2022. szept. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dkj = diszkont kincstarjegye
2022. szept. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi munkahelyre nem elég Ausztráliába utazáshoz (vízum, szállás + kaució, repjegy, biztosítás, otthoni dolgok felszámolása) és mindez akkor, ha már van egy állásajánlatod... (Nemrég csináltam meg, 1 milla beugrónak se elég.)


Szóval tedd félre, dolgozz mellé még 2x ennyit és utána külföld!

2022. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"talan fel even belul termelne még egyszer ennyit."


Medvepiac van, ne számolj fél éven belül növekedésre ilyen gazdasági környezetben. Kb. április közepe óta vergődünk bőven 30K alatti árrolyamon, az elmúlt hetekben meg évek óta nem làtott mélyponton van. Kell neki szerintem egy év legalább, mire magára talál, az is lehet, hogy több. Szóval van esélyed profitálni, csak nem mostanában, hanem hosszútávon. Meg én hosszútávon amúgy sem Btc-t vennék már, hanem Eth-t, abban több lehetőség van, és a merge is jól jött neki.

2022. szept. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyha vésztartalék, akkor állampapír. Könnyen hozzáférhető és kamatozik valamennyit.
2022. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én euróba váltottam, ha nem is fogja később a dupláját érni, amennyire "előre megyünk", hosszú távon igencsak nyereséges lesz
2022. szept. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!