Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írjak neki születésnapjára?...

Írjak neki születésnapjára? Szép gesztus lenne?

Figyelt kérdés
Van egy illető akit szeptemberben ismertem meg, később azt állította hogy bunkó vagyok, januárban beszéltem vele elmondta hogy hogy bunkó vagyok, bár én nem éreztem annak magam (és szerintem nem is voltam az), de bocsánatot kértem tőle és elbeszélgetünk. A beszélgetés végén elmondta hogy jó volt velem beszélni, de azóta nem beszéltem vele csak néha ha látjuk egymást köszön én meg természetesen visszaköszönök neki. Vasárnap lesz a születésnapja, szép gesztus lenne ha írnék neki?

máj. 10. 20:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#9 nyilván nem azért akarok neki írni hogy megkedveljen, hanem mivel már egyszer azt mondta rám hogy bunkó voltam vele és ez az egyik módja annak hogy jelezni szeretném felé hogy nem vagyok bunkó.
máj. 10. 23:43
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

11, pont ellentmomdasz magadnak. Azt írod hogy nincs hátsószándékod, aztán azt, hogy de van.


Egy köszöntés nem hátsószandékkal történik.


Kedvességből felköszöntöd, nem várod cserébe, hogy ne gondoljon bunkónak.

máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy próbáld a másik fél helyébe képzelni magad. Te mit gondolnál, hogy valaki csak azért írt a szülinapodra, mert azt akarja, hogy tudd hogy ő jó ember és nem azért, mert kedveskedni akart csak úgy?
máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy passziv agressziv akcio lenne reszedrol. Hatasgyakorlas, aminek semmi koze a felkoszonteshez.
máj. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít neked, mit gondol az a lány, nem ő a főnököd. Nem is tanárod vagy osztálytársad, akkor meg nem mindegy.
máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lehet ez a lány, ha ennyire fontos ez neked. Valahogy nem tudom elhinni, hogy egy kövér és csúnya lányról van szó. 😆 Ha az lenne, egy cseppet sem érdekelne mit gondol rólad.
máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy utána hogy képzelted el. Honnan tudod majd, hogy ő a köszntésed után látja, hogy nem vagy bunkó és nem csak egyszerűen annyit gondolt, hogy felöszöntötted őt. Mert nekem egy "Köszönöm szépen"-ből nem igen jönne le, hogy mit gondolt a másik fél amíg lepötyögte ezt nekem.
máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Fiú, vagy lány vagy? Én lánynak gondoltalak.
máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én meg egyértelműen fiúnak gondoltam.
máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"köszön én meg természetesen visszaköszönök neki" Ebből gondoltam, hogy lány.
máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!