Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szedek fogamzásgátlót, de...

Nem szedek fogamzásgátlót, de egy fontos esemény lenne pont akkor mikor megjönne a menstruációm. Ha a menstruáció várható kezdete előtt 3-4 nappal elkezdek szedni fogamzásgátlót, kitolható-e pár nappal a menzesz kezdete?

Figyelt kérdés

máj. 11. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Édes kislányom, olyan sötét vagy agyilag, hogy az már fájdalmas. A gyógyszert a menstruáció legelső napján kell bevenni. Ez nem vitamin, hogy akkor veszed be, amikor te akarod.
máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Mi lenne az a fontos esemény? Nekem elég sokszor szarul jött ki, hátha tudok tippet adni hogy vészeld túl.


Fogamzásgátló nem így működik.


Igyál sok limonádét a menstruáció előtti 2 hétben. Mindenki lepontoz itt emiatt, holott nekem többször bevált, ártani pedig nem tudsz vele.

máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell tologatni meg játszogatni vele. Menstruálsz, igen és? Vagy egész éltedben játszadozni akarsz a ciklusoddal a "fontos események" miatt?


Mi lehet annyira nagyon fontos? Nem tudsz szexelni a barátoddal? Mert ezen kívül nem látok rá más okot - ez meg nem életbevágó. Majd szeretkeztek máskor.

máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell eltolni es foleg gyogyszert szedni. a menzesz olyan dolog hogy jojjon amikor jonnie kell. Teljesen termeszetes folyamat. El kell ezt fogadni. En is kibirtam mikor utaztunk es elso nap megjott. Ultem apuval meg batyussal a buszon es mikor megalltunk elmentem wcre lattam megjott. Beraktam egy betetet. Mikor megerkeztunk mar nagyon gorcsolt a hasam es igy mentunk varost nezni.Ez volt es kibirtam.
tegnapelőtt 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Csomoszor akkor is megjott mikor iskolai taborba voltam. Nem furodhettem a balatonba (betet miatt) viszont a tobbi dolgot amit mas gyerek csinalt nekem is szogoruan csinalnom kellett pl sport program torna meg menni mindenhova. Iszonyuan gorcsolt a hasam megis csinaltam amit mondtak.
tegnapelőtt 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!