Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vendégségben voltunk, piszkos...

Vendégségben voltunk, piszkos lett a cipőm, ezert megtisztítottam a konyhai mosdóban, a házaspár kamasz gyereke erre leoltott, hogy mit képzekek?

Figyelt kérdés
De akkor hol kellene mosnom a cipőt, vagy hagyjam koszosan mig haza nem megyünk?
máj. 13. 07:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Belevertem volna az orrodat az biztos

Igénytelen állat

máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Nálatok ezt hogy kell elképzelni? Előbb elmossátok a tökfőzelékes tányért, aztán a kutyaszaros cipőt?

Vagy fordítva?

máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

9, én is olyan sztorikat tudnék elképzelni, hogy egy anya vendégségben lemosta a mosogatóban a gyerek koszos cipőjét vagy megpisiltette a szobatisztaságra szokó fiát a mosogatónál, mert a wc foglalt volt, erre még azt mondanam, hogy hihető, kétségbeesésben történt és a kérdező volt a házigazda, de az szerintem sem hihető amit a kérdező ír.

Elég edzett vagyok, tudom hogy a vendégek néha miket művelnek, de ez már nem a hihető kategória.

máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

11.Pont hogy nem vagyok igénytelen, mert mindig mindent lemosok, ha nem zavart volna, hogy a cipő koszos akkor valóban igénytelen lennék, dr ez pont azt magyarázza, hogy nem.

Minden háznál mások a szokások egyébként is. A múltkor meg azon akadt ki vki, hogy fel tettem a szemetest a konyhai pultra mert útban volt. Segitettem felfúrni egy polcot ismerősnél de ami valakinél természetes az másnál nem az. Az embereknek meg kell tanulniuk együtt élni. Toleránsnak lenni.sorry

máj. 13. 09:28
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
Tuti kamu :D ha mégse, lassan nem lesz olyan ismerősöd, aki meghív, vagy, aki enne nálad. Ha te a mosogatóba mosod a koszos cipőt és nem gond a pultra pakolni a rohadó szemetet, ahol az ételt készíted elő, akkor egy élmény lehet nálad vacsorázni.
máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15. Ha tisztán lenne tartva a szemetes akkor simán fel lehet tenni a konyha asztalra, egyébként nem. Mi minden nap kimossuk, enni is lehetne belőle..
máj. 13. 09:44
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
#14, nem attól vagy igénytelen, hogy lemosod a cipődet, hanem attól, hogy olyan helyen teszed, ahol mások az edényeiket mosogatják.
máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

#16, Mi minden nap kimossuk, enni is lehetne belőle..


Akkor egyél abból. És wc-zés után mosd meg a szaros kezedet a mosogatótokban. De tedd mindezt otthon.

Másoknál meg tartsd be az ő szabályaikat.

máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

"fel tettem a szemetest a konyhai pultra mert útban volt"


Na jó, ezt már tényleg túltoltad kis troll 😅

máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném azt hinni, hogy ez egy csak egy gázos trollkodás volt, 0 valóságalappal.
máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!