Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak a házaspárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak a házaspárok évekig hűségesek maradni és életük végéig ugyan azzal az emberrel élni?

Figyelt kérdés
Én már érzem hogy nem megy tovább a házasságom. TizenX éve vagyunk egymással.
2021. márc. 2. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Jobb helyeken a házastársak többek, mint egyszerű ösztönlények, így tudnak uralkodni a nemi szerveiken.

Nem olyan nehéz ez bizonyos IQ és EQ fölött

2021. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert esetleg szeretik, tisztelik egymást még akkor is,ha már nincs meg a láng és kicsit unalmas a kapcsolat?
2021. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki megtalálja a társát az életben, az nem vágyik másra. Ha csak együtt vagy valakivel mert egyedül szarabb lenne és pont ő volt ott, na úgy persze, hogy nem megy a holtodiglan.
2021. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem képesek, és nem is szabad elvárni. Ha más nem, biztosna maszturbál másra egyik vagy mindkettő fél. Ez normális, nem vagyunk gépek.
2021. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Többnyire sehogy. Nagyon kevesen hűségesek 20-50 évig, a többiek hazudnak vagy álszentek. Beismerni kevesen szokták, általában úgy derül ki, hogy lebuknak.
2021. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem egy rohadt majom vagy, aki szarul választott, nem olyan nehéz ám
2021. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy jó kapcsolatban a szex csak egy tènyező és nem az efyetlen mint manapság a legtöbb párnàl.

Bàrmilyen hihetelen, de van még a szeretet, bizalom, megbecsülés, tisztelet, barátság, hűség, kitartàs.

Sajnos ezeket sokan csak hallásból ismerik.

2021. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, 20 éve házas. Simán.
2021. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szüleim lassan 50 éve házasok. Tisztelik, szeretik, segítik egymást. Kisebb vita persze mindenhol van, tökéletes ember és házasság nincs, de együtt vannak rosszban-jóban.
2021. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Lehet ahol minden rendben van ott ez nem kerdes. Nalunk pl nincs minden rendben igy en is tettem fel haaonlo kerdest
2021. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!