Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Online közösségben rájössz,...

Online közösségben rájössz, hogy valaki másnak adja ki magát mint aki, de kárt nem okoz, csak lubickol a jópasi, jónő szerepben, szólnál a többieknek?

Figyelt kérdés
máj. 17. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék. Gondolj bele, hogy milyemn összetört, szánalmas ember, akinek ennyi öröme van az életben.
máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Chi si fa i fatti suoi campa cent’anni.
máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem szólnék sőt nagyrészt ignorálnám. De ha velem szórakozik közösségen belül akkor a válaszokban erősen utalnék rá, hogy tudom mi a valódi helyzet, szóval hogy akár le is lehet állni. Esetleg privátban ha szintén értő ember felhozná nekem hogy mizu vele kapcsoaltban, akkor én helyeselnék és mondanám hogy tudom régóta, de ennyi. De alapból nem kavarnék be neki, meg nem buktatnám le mert minek? Élni és élni hagyni, amíg nem pofátlanodik el túlságosan. Ja és persze ha megpróbálná szétverni tönkretenni a közösséget, akkor is jelezném neki hogy tudom mi a helyzet és borítok, ha nem áll le. Szóval csak védelmi célból ha szükséges, amúgy meg tegye ami neki jólesik, amíg nem árt.
máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:

Naná, hogy szólnék, meg is tettem már ezt párszor.

Ugyanis az interneten nagyon könnyű elcsavarni naiv, hiszékeny, tapasztalatlan, magányos emberek fejét és lelki/anyagi károkozással járhat előbb-utóbb az ilyen magatartás. A csaló csak szórakozik, mások kárára.

Jelenteni kell az illetőt az adott oldal vezetésének és ki kell tiltatni az oldalról. Ha tudsz ilyenről és nem szólsz, hagyod hogy másokat átverjen, akkor te is úgymond bűnrészes vagy a becsapásban. Hiszen tudsz róla, mégsem figyelmezteted a többieket.

Csak gondolj arra, hogy neked hogy esne, ha valaki tudna arról hogy veled szórakozik egy illető, de nem szólna, csak mondjuk azután, miután már átvertek... hogy ő tudta...

máj. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!