Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig egészséges egy embernek...

Meddig egészséges egy embernek a szülőknél élni?

Figyelt kérdés

Mondom a saját esetem, azt is őszintén lehet véleményezni.


28 éves férfi vagyok, én még a szülőknél élek, nem is éltem még máshol s nem is tervezek.

(van saját keresetem, szakmámban dolgozom)


Viszont sok olyat is hallok, hogy valaki már 16-17 évesen elköltözik, vagy legalábbis nem a szülői házban él.

Nyilván gondolom e két véglet között van egy átlag is, ez érdekelni.



máj. 21. 08:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Minnél előbb le kell lépni.
máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Kifejtenéd, hogy szerinted miért?

Érdekel, hogy te miért gondolod így, vagy hogy neked mivel lett attól jobb, hogy esetleg hamar elköltöztél.

máj. 21. 08:33
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagy a terhükre, kérés nélkül segítesz a házimunkában, és akár jelentős mértékben hozzájárulsz a költségekhez.
máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3

Ezt alap dolognak gondolom. Nem feltétlen a mamahoteles szitura gondolok itt.

Bár vannak akiknek csak ezt jelenti, még akkor is, ha esetleg a "gyermek" tartja el a szüleit.

máj. 21. 08:49
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Erre nincs szigorú szabály.


Én 19 évesen költöztem el. Akkor kezdődött igazán az élet.

Először Pesten voltam 6 évet, utána külföldön. Közben megházasodtam, majd gyerekeim születtek.


Ha otthon maradok, akkor sokkal kevesebb élményem lett volna, kevesebbet látok a világból, kevésbé lennék talpraesett és tapasztalt, karrier szempontjából se tartanék ott ahol.

máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5

Mondjuk, akinél ennyi mindent befolyásol, ott tényleg egy fontos lépés. 🤗

máj. 21. 09:01
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nők fejével nem tudok gondolkodni, azaz hogy náluk mennyire számít :)
máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
(3. voltam, bocs)
máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7.

Szerintem nőknél nagyobb átlagban történik meg az, hogy hamar kireppennek. Ott általában van is egyből hova a párjuk által.

Legalábbis én azt tapasztaltam eddig a környezetemben, hogy akik hamar tudtak dobbantani, azok emiatt.

máj. 21. 09:24
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Egyén és körülmény függő.


Az viszont tény, a legtöbb esetben jobb a külön háztartás, ahol mindenki éli a maga szabályai szerinti életet, ahol nincsen bekorlátozás és társai.


Ha pedig lenne párod, neki se biztos, hogy oké lenne egy életet a szüleid mellett leélnie. Hiszen normális esetben új családot alkottok együtt sajátos módon.

Mindegy, hogy párkapcsolat gyerek nélkül vagy gyerekkel.


Jómagam is nő vagyok, nem szorulok egy férfi segítségére. Sőt exeknek kényelmes volt anyuci szoknyája alól az enyém alá bújni. Nah ezt meguntam.


Sok férfi avagy kisfiú szeret szoknyák alatti kényelemben lenni.


Szval létezik az ellentetje annak, amit mondasz.

S bizony nem kevés.


Pl ismimnél a srác kb egy pót anyát és takarítónőt talált a párjában, leadott az addigi igényeiből és nem igen csinál mást csak dolgozik, hazaesik és jó'van az úgy, majd az asszony csinál mimdent.

(nem sokáig lesznek együtt, a csaj több órát dolgozik naponta és a volt szorgos srác megszűnt létezni)


S lehetne még mesélni sok esetet.


Ha neked jó és kényelmesebb a jelen, az a te dolgod, hogy meddig és hogyan húzod el.

Normál esetben pedig tudsz is félre rakni, ha jól kezeled a kesst.

máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!