Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megesett már ilyen az...

Ha megesett már ilyen az osztálytársaiddal, hogyan történt?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim közt sokféle verekedés volt, de nálatok volt már olyan, hogy szó szerint hajba kaptak és odáig fajult, hogy ki lett tépve haj? Elmeséled miért és hogyan történt a verekedés? Kb. hány évesen, fiúk vagy lányok verekedtek?
máj. 21. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem járok suliba (28 vagyok), de igen történt hasonló. Olyan súlyos testi sértés is történt nálunk általánosban, hogy rendőrségi ügy lett belőle és maradandó testi fogyatékosságot okozott (fogsor kirúgdosása), de a kisebb verekedések, megalázások, megfélemlítések mindennaposak voltak. Olyan településen élek, ahol a cigányok és a magyarok létszámának aránya majdnem 50-50 százalék. Gondolhatod mennyi konfliktus van errefelé...
máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
1997-ben voltunk középiskolások, negyedikesek. Akkoriban kezdtünk el bulizni és a barátnőmnek megtetszett a srác, akivel ismerkedtem. Felnőtt fejjel visszagondolva már pontosan tudom, hogy ő is és én is az otthoni feszkót vezettük le egymáson, nagyon durván összeverekedtünk az iskolában, a szüleinket is behívatták. Én a haját téptem, ő karmolt nagyon durván. Sosem leszek büszke rá, de már nem tudok rajta változtatni. Viszont pár év csend után kibékültünk és azóta is jóban vagyunk. Sajnos, mindketten elég szar családból jöttünk és akkoriban mindkettőnknél mindennaposak voltak a balhék otthon, a szülők között. Persze, ez nem mentség, de ez tény volt.
máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is régen nem járok már iskolába, de egyszer volt olyan, hogy az átmenő folyosón két cigánylány megtépte egymást. Ott csak nagyon ritkán volt tanár, ezért az egyik direkt ott akarta megtámadni a másikat valami pasi miatt. Mikor mentek az ebédlőbe, nekiment, aztán konkrétan csomókban állt a haj a földön.
máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsére nem.
máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Még általánosban volt minimális, tényleg csak 1-2 eset, amikor pár srác egymásnak ugrott, de végül az idősebb fiúk kapták szét őket. Nem lett semmi maradandó sérülés, pár színes folttal, szerencsére, megúszták a dolgot.

Azonban egy olyan eset volt, amikor két lány összeszólalkozott, aztán a következő pillanatban már szó szerint egymás haját tépték. Ők viszont nagyon belefeledkeztek a dologba, egyikük tényleg tépett ki a másik hajából. Közben elvesztették az egyensúlyuk, ráestek egy fa padra, de még így sem lett komolyabb, maradandó sérülésük. Őket a tanárok szedték szét.

máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Az osztályban nem de az évfolyamon belül a cigánylányok rendszeresen tépték egymást.
máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
38%

Az osztályban nem de az évfolyamon belül a cigánylányok rendszeresen tépték egymást.


Azzal tisztában vagy hogy a rasszista megjegyzés miatt fel is jelenthetlek a rendőrségen?

máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!