Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt osztálytársaid/iskolatárs...

Volt osztálytársaid/iskolatársaid hogy boldogulnak az életben? Kiből mi lett, mit tudsz róluk?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem tudok róluk:) nem is érdekelnek
2022. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Elvannak. 5 evente osztalytalizunk.


Egyik volt osztalytarsammal kozos tanacsado cegunk is van

2022. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Az altalanos iskolaiak beragadtak abba a kis faluba, ahova jartunk. Senki se ment egyetemre, tobb embernek mar gyereke van, van akinek tobb is, kulonbozo pasiktol. Nem erdekelnek tulzottan.

A gimis osztalytarsaim kozul csak egy embernek van gyereke, a tobbiek majdnem mind egyetemre mentunk, dolgozunk.

2022. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
A többség leellett és ennyi volt a világ nekik. Van valami középszerű melójuk, aztán jól van. Semmi, amit irigyelni tudok.
2022. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Én csak egyet találtam meg (vagyis ő engem), az leszült és eltartja valami helyi muksó (külföldön élek). Anno akkora volt a pofája, és egy senki lett belőle utánfutóval :D

Most megtalált, újfent elkezdett nekem ugatni én pedig leültettem :D

Nem vagyok milliomos de sokkal többet letettem az asztalra nála.

2022. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(nem fizikailag ültettem le, nyugi!)
2022. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A lányok többsége már férjhez ment, gyerek is van néhol, férfiaknál már kevesebb embernél tapasztalom ezt.

Kb ennyit tudok, nem beszélek senkivel, csak fbn ismerősöm az osztály egy része.


(általánost, és gimi egy kalap alá veszem most)


1-2 ember van aki "követek", sajnos nagyon elszúrták az életüket, ahhoz képest, hogy milyen képességekkel voltak megáldva (tanulás nélkül gimiben 4-5ös tanuló)...akkoriban kicsit zavart, hogy neki milyen jó képességei vannak.


Amikor pár éve megtudtam, hogy évekig munkanélküli volt, majd pincér lett, majd pizzaszakács, nagyon meglepődtem.


A másik (lány) pedig hozzáment egy 50 éves férfihoz 20 évesen.

2022. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Általános iskolás osztálytársakkal, egy lánytól eltekintve, nem tartom a kapcsolatot, ami infóm van róluk, azokat is csak neten láttam (nem kukkolom őket, csak nagy ritkán, amikor felnézek FB-re, a hírfolyamon szembejönnek). Kevesen mentek tovább egyetemre (köztük én is), egy valakit eljegyeztek, páran helyi vállalkozásoknál dolgoznak, többen pedig műkörmös és/vagy kozmetikus vonalon indultak el. Az utóbbiak közül egy valakiről tudok, aki nagyobb elismeréseket, okleveleket szerzett.


Gimis osztálytársakat illetően pedig egy sráccal és a lánnyal tartom a kapcsolatot, az osztály talán 85%-a ment tovább egyetemre, a többiek pedig szintén kozmetikus, műkörmös, fodrász képzéseket végeztek el, és sikeresen el is helyezkedtek. Egy valakiről tudok, aki külföldön él, de sokat jár vissza. És ennyiben igazából ki is fújt, amit róluk tudok.

2022. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tavaly volt a 45.-ik évi érettségi találkozónk, és érdekes volt megfigyelni az emberi sorsokat. 28-an voltunk jelen, ebből 2 fő volt az, aki valóban az lett, ami mindig is akart lenni, nekünk többieknek másfelé kanyarodott az életünk. Ennek ellenére többségünk boldog évtizedeket mondhatott a magáénak.
2022. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!