Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukám vezetéknevén vagyok...

Anyukám vezetéknevén vagyok fent közösségi oldalakon mert nem akarom hogy barki rám találjon a rossz múltamból. Ugye nincs velem baj emiatt?

Figyelt kérdés

Meg is az zavar engem, hogy barki megtudhat rolam barmit interneten, en ezt nem akarom. Ezert ugy dontottem Anyukam vezetekneven regisztralok, hogy ne talaljon ram senki. Nagyon sok ember van aki rosszat akar nekem, es tudom hogy mai napig keres engem, voltak rossz doglok a multamban.

De ugye nincs baj ezzel? Siman csak messengert is csinalhatnek de sok csoport van facen amikhez csatlakozni akarok es messenger nelkul nem lehet.

25l


máj. 24. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Már lejáratta így vki a saját anyját. Erre mégegy jelentkező ugyanerre.
máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
38%
Ezzel csak az a baj, hogy jogtalanul és ebből kifolyólag engedély nélkül használod más ember nevét. (Ez akár lehet visszaélés is) Én nem ajánlom, mert nem magadat, hanem egy másik személy képviselsz.
máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak az ezzel a baj. Amiket leirt a multkori ilyen kérdező hogy anyuja nevében lájkolgatott meg leseget pásokat amikre azt hiszik hogy az anyja volt, elég durva is.
máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

*Másokat vagy másik nemet stb


Nemtom hány anyuka örülne ennek meg az anyukáról mit gondolnakk mások így.

máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
0%

Ha màr 25évesen ilyen múltad van, az bezony gàz.


A névvel való visszaélésszintén az.


Màsfelől nekem úgy rémlett, h volt az elmúlt években kötelező adategyeztetés, azon meg 99%, h megbuksz.

máj. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

Milyen visszaélés?

Én is kamu (tucat)névvel vagyok fent, csak egy szakmai csoport miatt regiztem. Szerintem a lőtéri kutyát nem érdekli.

máj. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!