Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha rossz kedved van?

Mit csinálsz ha rossz kedved van?

Figyelt kérdés
Mi segít, hogy jobb legyen?

máj. 25. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, mi miatt és mennyire van rossz kedvem. Van, hogy egy nagyobb séta is elég ahhoz, hogy jobb legyen.
máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyakorizom, zenét hallgatok, Youtube-videókat nézek, pihenek, iszom egy feketét.
máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Várom, hogy elmúljon, és próbálok nem hülyeséget csinálni és nem bunkón viselkedni. Vigaszalom magam, hogy amikor jó kedvem van, milyen szépnek látom a világot, csak most éppen eltakarja valami. Reggel jókedvűen ébredek, szóval az alvás, pihenés segít.
máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorizom és még rosszabb kedvem lesz.
máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Azokkal vagyok, akiket szeretek, és tudom, hogy velük más színben látom majd a problémát. Kialszom magam és másnap új nap, ha fáradt vagyok, hajlamos vagyok jobban bedepizni.

Alkotok valami szépet, hogy legyen értelme a napoknak.

máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy óra séta ha jó az idő biztosan jobb kedvem lesz valamivel, mindig beválik.
máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is gyakorizok. Pàr hete voltam nagyon szomorú, feljöttem és gondoltam, az én problémám milyen jelentéktelen. Azért kellett jó pár nap, hogy helyre jöjjek, de segített.
máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Van, hogy pörgős zenéket hallgatok, amik kellően feldobnak, de olyan is, hogy direkt szomorúbbakat, hogy jobban megéljem a helyzetet. Ha viszont több időm van, akkor a kedvenc sorozatokból nézek meg pár, vagy minimum egy részt (Brooklyn 99, Így Jártam Anyátokkal), esetleg az aktuálisan nézettből egy soron következő részt. Vagy olvasok, vagy kedvenc YouTubereim videóit nézem. Ha pedig még több időm van, akkor elmegyek egyet sétálni és/vagy sütök, főzök valami finomat. Vagy iszom egy forrócsokit.
máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 Igen, igazad van. Ha kilépünk a saját fejünkből, jelentéktelenné válik, vagy legalábbis kisebbé a saját problémánk. Szeretek itt másnak segíteni, szoktam jókat írni. Addig sem gondolok magamra és nem fáj. Másrészt az is jó, hogy látom, hogy nem vagyok egyedül, más is érez úgy, ahogyan én. Mondjuk ettől meg ugyanúgy fáj. :)

Ki kell menni sportolni, edzeni, keménynek lenni. A fizikai terhelés is jó bú ellen.

máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!