Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, ha pletykáln...

Hogy derítsem ki, ha pletykálnak és olyan dolgokat terjesztenek rólam ami nem igaz?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek, és az utóbbi pár hetekben rendszeresen tapasztalom, hogy az emberek megbámulnak, többen is szó szerint mutogattak rám, összesúgtak mikor megláttak. Főleg 20-40 év közöttiek, férfiak nők egyaránt. És ez csak itt, ebben a városban van ahol élek, tehát ha bemegyek Pestre ott nincs ez. És nem beképzelem, családom is észrevette mikor velük mentem valahova. Nem vagyok prostituált, se drogdíler, semmi ilyen dolgokban nem voltam benne sose tehát ez is kilőve.


Van valami weboldal/alkalmazás, ami segítségével ki lehet deríteni vagy meg lehet nézni, hogy esetleg nem tettek e fel valamit rólam a netre?



máj. 26. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Csináltass egyedi pólót amire az van írva hogy: lesz@rom a véleményeteket. Vagy valami ilyesmi, amiből leesik nekik hogy hiába foglalkoznak veled, téged nem érdekel a véleményük.
máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismerős. Velem megtörtént, hogy ahol lakok a boltban a rólam szóló pletykák miatt nem szolgáltak ki
máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Már gondoltam ilyesmire, de ezután csak még jobban bámulnának és pletykálnának, nem?
máj. 26. 23:40
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Rólad miket pletykáltak?
máj. 26. 23:41
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
1 vagyok. Hát az kit érdekel. Én direkt adnám alájuk a lovat, majd megunják
máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 le vagyok százalékolva egy betegséggel ami miatt próbálnak beállítani komplett idiótának.
máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Hát lehet hogy én beteg vagyok, de imádom, ha rólam pletykálnak. Szoktak is, de olyat is, amitől a családom szeme is fennakadt már. (például hogy az elmúlt 5 évben hány pasival éltem együtt, mialatt egyébként van barátom, akivel 11 éve vagyunk együtt, együtt is lakunk).


Én ezeken nagyon jól szórakozom, sőt, még a lovat is adom alájuk. Hadd legyen jó napjuk. Én meg pont le.. om mindenki véleményét. 😂😂

máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

7: ez a beszéd.

5 vagyok

máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5-ös, így is kell ezt! ✌️🙂
máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%


[link]

máj. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!