Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell mindenféle hazugság...

Miért kell mindenféle hazugságot terjeszteni az emberről csak azért mert sikeres?

Figyelt kérdés
Jelenleg a ~20.000 fős szülővárosomban lakok. IT területen dolgozok és kiemelkedő fizetésem van. Így önerőből elértem, hogy igaz hitellel de már a saját lakásomban lakom. A kocsimat a cégtől kapom és flottarotáció miatt sokszor cserélem is. Nem régen jöttem haza egy kurzusról ami miatt 2 hónapot külföldön kellett élnem. Mire hazaértem megtudtam, hogy szerekkel kereskedem, most jöttem ki a böriből és a családom is kitagadott már.

2021. szept. 6. 14:18
1 2 3
 1/27 Kései Sirató ***** válasza:
94%
Irigységből szokták ezt tenni, én is tapasztaltam, mindig amikor sikereket érek el, utána gonoszkodnak és irigyelnek páran.
2021. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyan már 10+ éve elköltöztem az országból, a szülőfalumból meg már 16 éve, de a mai napig visszahallok dolgokat. Elvileg prosti vagyok Svájcban, az már tök mindegy a falubelieknek, hogy projektvezetőként dolgozom egy tök másik országban és Svájcban utoljára 10 évesen jártam turistaként.. :D Mondjuk én nem teszek semmit azért, hogy ne pletykáljanak, mert magasról teszek rá, hogy mit pampognak össze, kedves egészségükre. Az már nem az én bajom, hogy csak ennyi öröm jut nekik az életben.
2021. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%
Miért érzek némi felvágást az ilyen jellegű kérdések mögött? :/
2021. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Rosszmájú, mérgező emberek, akik a saját frusztrációjukat a tőlük sikeresebbekre vetítik és hangot is adnak neki. És mivel ebben az országban elég sok a frusztrált, sikertelen ember, eléggé könnyű efféle pletykába rohanni.
2021. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

A pletykák úgy keletkeznek, hogy az enberek nem tudnak rólad semmit és így kitalálják. Csepegtess nekik mondjuk facebookon infokat és akkor nem mondanak ilyeneket.


A másik meg az, hogy aki ilyet mond, azzal nem foglalkozunk.

2021. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Amugy azt tudod hogy ragalmazasert fel is jelentheted őket?
2021. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

"Miért érzek némi felvágást az ilyen jellegű kérdések mögött? :/"


Mert te is egy megszomorodott irigy alak vagy.

2021. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%

Aha, majd biztos gyakorin bánkódok a nagy sikeremben. :D Annyira hiteles. Én is írok egy kérdést, ha már itt a lehetőség.

"Jajj miért olyan irigyek a szülőfalumban az emberek? Három hajóm van, két külföldi villám, egy helikopterem és csodálatos, bombanő feleségem. Annyira felbosszant ez, hogy a nagy jólétemben a gyakorira is ki kell írnom." :D Hagyjuk már...

2021. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert játszod a fejed nem másért.
2021. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

XD


Ez úgy szokott menni, hogy a szomszéd Manyi néninek feltűnik, hogy te mikkel jársz és x hete nem látott, meg gyűlik a posta, ezért pletykálni kezd a szomszéd Pirikével, akivel kisütik, hogy "biztos innen meg onnan" van pénz, mert tisztes munkábó' nem lehet megélni itten. Ha meg hetekig hiányzol, akkor fix a böriben vagy.


Ez a nyugger észjárás. Túl sok a szabadidejük és a magyar nyugdíjas rosszindulatú is, mert ő nem viszi/vitte semmire meg az onyoka/fiam/lányom se, de az M1 meg az RTL/TV2 triumvirátus azt zúdítja rá, hogy a maffiózók gazdagok csak magyarisztánban.

2021. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!