Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon elszomorít az emberek...

Nagyon elszomorít az emberek hozzáállása a mondhatjuk úgy hivatásomhoz. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Hogyan peregjen le rólam?

Elég piacképtelen dolog, és most nem ilyen szempontból beszélnék róla!! Most ne a munkaerőpiaci oldalára térjünk ki!!!


Szóval kiskorom óta zavar - valamiért engem többek között ez érintett meg -, hogy Budapest zajos, koszos, büdös, a mérgezett levegő három évet vesz el átlagosan az emberéletből; az embereknek fekete a tüdeje, ha kemény dohányos, ha nem; és körülbelül csak a parkokban lehet sétálni.


Idéntől kezdve környezetvédelmet tanulok az egyetemen, úgyhogy úgy tűnik, a tűz közelébe kerülök. :D


Csakhogy elszomorít az emberek ellenszenve.


Az emberek egy csoportja szerint baromság a környezetvédelem, nincs itt semmi gond, hülye, aki ezzel foglalkozik.

A maradék szerint ember okozta globális felmelegedés van, ők kikérik maguknak, nem a kicsik, hanem a nagyok szennyezik a környezetet, és sajnos hülyeség bármit is tenni lokálisan, mert látszatintézkedés, a Föld úgyis elpusztul.


Elszomorít, hogy senki se nézi lokálisan, senki se azt látja, mi az, amit ő meg közvetlen környezete, meg városa/kerülete tehet, nem azt látja, hogy neki hogy lehetne jobb, hanem a sok-sok nehézséget látja, és nagy ellenszenvvel elfordul a kérdéstől.


Egyrészt az fáj, hogy ennyire egyedül vagyok az álláspontommal.

Másrészt ebben a sok ellenségeskedőben akadályozót, ellenfelet, sőt, néha már ellenséget látok...



Tudom, más, ha valamilyen lehetetlen feladatba kezd, vagy mondhatni acélba töri a fejszét (direkt írtam így), akkor nem érdekli őt, más mit mond, megy a maga feje után, és bizony sok esetben az ilyenek el is érik céljuk egy részét, amivel persze nagyon elégedettek.

Hogyan legyek én is immúnis a sok ellenfélre?


2013. máj. 11. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is természetvédő vagyok, de még csak 13 éves.

Az ilyenek szégyellhetnék magukat..

[link] Ezt nemrég találtam.

2013. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nekik
2013. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az a lényeg, hogyha tudod hogy jó az amit csinálsz, és nem ártasz vele, hanem teszel, akkor ne hallgasd meg a leszólásokat! Tedd azt amit akarsz! :)
2013. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!