Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy változzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy változzon a fiúk hozzáállása felém?

Figyelt kérdés

Tegnap már volt egy ilyen kérdés az erős kisugárzásról,úgy érzem nekem is ez lehet a "gondom".

Szeretném, ha a korom miatt nem kapnék negatívumokat, egy 14 éves is lehet normális és egy 20 éves is lehet 5 éves agyi szinten.


Most egy hatosztályos gimnáziumba járok és nyolcadik osztályos vagyok, az új évfolyam nálunk most a hetedik és a kilencedik. A kilencedikben van jelenleg 4 osztály amiből 3 most szeptemberben kezdett.

Az egy régiből van 4 fiú akinek tetszem,a többi 3-ból pedig összesen 12 fiú. Ebből a 16 fiúból (ennyiről tudok biztosan, lehet, hogy több is van, de kétlem) van egy aki nekem is tetszik, de nem mernek odajönni hozzám..EGYIK SEM igazán. Van egy olyan aki szétkürtölte, hogy tetszem neki, de élőben ő sem mer odajönni csak a facebook-on írja,hogy fél egy kicsit a leégéstől, mindig jön az új és újabb kifogás, hogy most miért nem tudott odajönni hozzám, mondtam is neki, hogy így ne várjon semmit és ha szeretne valamit akkor meg is kéne ismerkednünk személyesen is nem csak a facebook-on.

Ebből a 16 fiúból a legtöbbnek (akik kezdeményeztek is valamennyire) megmondtam már, hogy nem szeretnék tőle semmit és utána "gondoskodtam" arról, hogy ne legyenek szomorúak emiatt és ne érezzék egy visszautasítástól a világ legrosszabb, legcsúnyább emberének, ahogy én is éreztem már ezt néhányszor. Gondoltam jobb így, nem hülyítem őket és így legalább tudják, hogy hogyan is állunk. :)


A fő gondom az lenne, hogy az említett fiú (aki mindenkinek elmondta, hogy mit gondol rólam) egy idő után rájön majd, hogy semmi esélye nincs így, hogy nem is beszélünk élőben és valószínű mindenki tudni fogja, hogy én mennyire rossz ember vagyok amiért "ő mindent megtett értem,engem meg nem érdekel".

A másik gondom pedig az, hogy egyetlen fiú van aki tetszik nekem. Vele már sokszor beszéltem élőben, de nem túl sokat, facebookon is szoktunk beszélni. Elviekben a rólam kialakult képe az, hogy egy őrült,szép,kedves,csinos lány vagyok. Sajnos ezek közül maximum az őrültet érzem magaménak. Mindenkitől azt hallom,hogy milyen jó nekem, hiszen tetszem a fiúknak, de szerintem ennek több negatívuma van, mint jó oldala, mert így félnek tőlem a fiúk, egyszerűen tudják, hogy mennyien szeretnének és "nekem nem kell senki" így azt gondolják, hogy vagy barátot nem szeretnék vagy csak senki sem jó nekem. Pedig igazából annyi az egész, hogy nem is mernek hozzám szólni és egyébként sem szeretnék senkit hülyíteni,tetszik a fiúkból egy és majd csak akkor szeretnék barátot ha ő lenne a "jelölt erre a posztra".


Mit tehetnék, hogy ez a kép ne legyen meg mindenkiben? Tudom, akkor lenne jó, ha lenne egy barátom és látnák, hogy nekem is lehet és a fiúkat szeretem,stb.,de tényleg senkit nem szeretnék hülyíteni és ilyen okból nem akarok senkivel összejönni.

Amelyik fiú tetszik nekem ő is fél tőlem, a múltkor láttam, hogy nézett és lépett is felém egyet,majd amikor látta a barátnőimet közeledni inkább visszalépett. Én sem tudok igazán kezdeményezni, mert mindig tömegesen vannak én meg csak nem mehetek oda a 20 fiú közé elrángatni egyet.


Köszönöm előre is a segítségeket.

14/L


2013. máj. 10. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
DE MÉG MINDIG fiatal vagy.Mit nem lehet ezen érteni?
2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én értem, de szerintem 14 évesen is lehetnek érzéseim.

Nem lefeküdni szeretnék vele, nem azért szeretnék barátot, hogy "menő" legyek és hogy legyen kivel lefeküdnöm.

Hanem azért, mert ezt a fiút nagyon megszerettem és szeretném érezni, hogy valakinek fontos vagyok és éreztetni vele, hogy ő is fontos valakinek.

2013. máj. 10. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy te a nagylányt akarod játszani,pedig még kislány vagy
2013. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor most várom a rendes válaszokat.
2013. máj. 10. 13:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy te nem vagy akarod az életkort figyelembe venni, de éppen a koruk miatt ilyenek ezek a srácok. Fiatalok, tapasztalatlanok, ráadásul mostanában egyre több az ilyen srác, aki nem mer odamenni egy lányhoz.

Amúgy a fogalmazásod alapján tényleg még elég éretlen vagy, ami 14évesen normális, de hidd el nem éri meg ezen annyit agyalni. Ez az egész 16fiúnak tetszem és nézett vagy nem nézett dolog olyan nevetséges. A

2013. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd, ebben a korban aztán várhatod, odamenjen hozzád bármelyik, vagy éppen az amelyik neked tetszik. Fiatalok vagytok még, a fiúk pedig köztudottan éretlenebbek ebben a korban. Ahhoz, hogy elinduljon bármi azzal a fiúval aki Neked tetszik, azért Te is megteheted az első lépést. Találj olyan alkalmat amikor egyedül van és hajrá! :)
2013. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
még annyit hozzátennék, hogy a kisugárzásod úgy változtathatnád meg, ha nem figyelnéd hogy vajon hány fiúnak tetszel éppen és a pasizás helyett jól éreznéd magad,szórakoznál, sportolnál, haverokkal lennél szóval önfeledten élnéd az életet.
2013. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem: kisebbségi komplexus a problémád

Mármint a fiúk érzik magukat "kevésnek" hozzád képest. Engedd hogy lássák azt az oldaladat is, amikor másokra szükséged van, pl. segítséget kérsz valamiben, vagy ilyesmi.

Az okos nőknek ez mindig is gondot fog okozni :)

2013. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket!
2013. máj. 10. 13:46
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazából nem is én figyelek ezekre,de megfogadom és próbálok egy kicsit beilleszkedni, hogy ők is normális lánynak lássanak.

Sportolni szoktam (mindennap iskola után 3ra megyek ki a lovamhoz és onnan 8kor indulok haza,majd utána tanulok) és mindig nevetek bárhol vagyok,bármilyen szituációban így a barátaimmal való hülyéskedés is meg van, a szórakozás pedig nem az én műfajom olyan módon, hogy igyak vagy eljárjak disco-ba.

És nagyon szépen köszönöm a segítségeket!

2013. máj. 10. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!