Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátnőm hirtelen megdermedt...

A barátnőm hirtelen megdermedt és semmire sem reagált séta közben, több mint 45 percig, csak bámult a semmibe, majd hazament, és semmire sem emlékszik! Mi történt?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel sétáltunk, jól éreztük magunkat, amikor egyszer csak leül egy hintára és üveges szemekkel a semmibe néz több mint 45 percig. Semmit sem szólt, és nem reagált, bármennyit is beszéltem volna hozzá, és még többször meg is ráztam. Mi lett vele? Később felállt és hazament. Azt állitja, hogy én voltam az, aki képzelődött, és csak arra emlékszik, hogy sétáltunk és jól éreztük magunkat. Nagyon megijedtem..


15/L


2013. máj. 16. 18:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Ez igazán meglepő és ijesztő a számomra is, de normális, hasznos válasszal sajnos nem tudok szolgálni, inkább egy javaslattal: menj el egy lelkészhez (akár a barátnőddel, akár egyedül, de ne csak egy felekezetbelihez) és meséld el, mi történt. Ha nem is tudnak értelmes vagy annak tűnő választ adni, ártani semmiképp sem fognak, mint ahogy azt egy jósnő, jehova tanú vagy szientológus tenné.
2013. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valami személyiségzavara van. Tudathasadás, ilyesmi. Szerintem a szüleivel beszélj, elég komoly dolognak hangzik.
2013. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%
Annyi tanáccsal tudok számolni, hogy ha még egyszer sétáltok és így megdermed, akkor videózd le, és mutasd meg a szüleinek, és a barátnődnek. A másik hogy semmiféle jósnőhöz, lelkészhez, se semmi vallásos akármihez ne menj el, nehogy bemagyarázzanak neked valami hülyeséget. Videózd le ha agy van, és majd a szülei elviszik orvoshoz vagy valami.
2013. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én a szüleinek szólnék
2013. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Több mint háromnegyed órát ilyen állapotban volt a barátnőd és nem hívtál segítséget? Ez furcsa.

Szólj a szüleinek, lehet, hogy valami komoly egészségügyi problémája van és sürgős orvosi segítségre lenne szüksége.

2013. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megvárni a következő ilyen alkalmat, hogy videózgathass! Rögtön szólni kell a szülőknek! Orvoshoz kell vinni, nem kamerázgatni!
2013. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, mégpedig azonnal! 45 perc nem játék. Ez csak valami agyi deffektus lehet. Nekem akkor volt ilyen, amikor agyvelőgyulladást kaptam.
2013. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hunbula ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg a katatón állapot nevű jelenség. Utalhat valamilyen pszichológiai traumára, rendellenességre, de önmagában nem veszélyes. Ilyenkor annyi történik, hogy az agy egyszerűen kikapcsol, se kép, se hang. Lehet, hogy valamilyen stressz van a barátnőd életében, vagy valamilyen elfojtott emlék hatására előjön ez nála. Vagy akár egy múltbéli fizikai sérülés eredménye. Nem őrült és nem szállta meg a Sátán sem. Nem lelkipásztor vagy ördögűző kell neki, hanem egy neurológus.
2013. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal vidd el orvoshoz! Ne lelkészhez...oda akkor vidd ha házasodni akartok...pfff...Komolyan! ha 45 perc kiesett neki az nagyon durva agyi rendellenességet jelenthet! Nem akarok senkit sem ijesztegetni, mivel nem vagyok orvos és nem láttam a leányzót. Ha az én barátnőm lett volna azonnal vinném!
2013. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, későn vettem észre, hogy te is lány vagy! :) bocs!
2013. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!