Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy változzak meg? 15/L

Hogy változzak meg? 15/L

Figyelt kérdés
Ha új társaságba kerülök nem igazán beszélek velük,pedig látom hogy mások első találkozáskor mennyit beszélnek velem ellentétben.A másik része a problémámnak hogy akármilyen társaság legyen ha régebb óta ismerem őket akkor beszélek velük de mégis állandóan azt veszem észre hogy én vagyok állandóan a legcsendesebb.De elég összetett igazából.Ha egy képen vagy akárhol látom magam,és ha mindenki csak ült egy helyben akkor is én látszom a legjelentéktelenebbnek úgymond.Mikor hallom hogy miben tehetségesek mások(és tényleg azok,mert tapasztaltam)akkor elgondolkodok hogy én semmi ilyet nem tudnék magamról őszintén elmondani hogy miben vagyok tehetséges.Meg mesélik hogy miket csináltak,mik történtek velük,hol voltak és akkor én meg elgondolkodom hogy suli után hazamegyek és nem is megyek sehova,hétvégén is max sétálok.És sosincs semmi érdekesebb dolog.Akárkivel akarok beszélni a beszélgetés nagyon rövid után unalmas lesz és ezért befejeződik vagy így megy tovább.Mások meg órákat beszélnek egymással anélkül hogy unalmassá válna.Mondhatnám hogy ilyen típus vagyok,lehet hogy van igazság,de nem akarok ilyen lenni.Viszont sosem tudtam igazán változtatni eddig rajta.

2012. dec. 26. 23:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Velem is pont ugyan ez volt. De idővel elmúlt. Próbálj meg te is valamiben jó lenni, kezdj el sportolni, táncolni, bármit amit élvezettel csinálnál.Járj el többször ismerősökkel valahova. Na meg válogasd meg kikkel akarsz beszélni, mert én pl hiába vagyok beszédes, ha valaki elkezdene nekem a fociról beszélni én is csak kussba ülnék :D 17/F
2012. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Uristen.!:oo mintha magamat hallanaam..persze a kozepe nem de az eleje..igen.

Nagyon is..legalabb most kicsit megnyugodhatok,hogy nem en vagyok az egyeduli gyerek a vilagon aki ilyen 'problemakkal' el.. enis csak olyam tarsasagban tudok ugymond beszelgetni v hozzaszolni egyes temakhoz,akiket regota ismerek es viszonylag kozel allnak hozzam.

2012. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*15/l bocsanaat lemaradt.
2012. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Próbálj érdekes dolgokat csinálni, amihez kedved van.

Minden reggel olvasd a híreket, ha más nincs arról beszélhetsz. De ami a legfontosabb: ne parázz azon ha nincs mit mondanod, csendben vagy és hogy miről beszélsz. Ha megfigyeled az emberek az idő nagy részében hülyeségekről fecsegnek. Ha valami eszedbe jut ne gondold azt, hogy úgyse érdekel senkit, hanem kezdj el róla beszélni.

Feltételezvén persze, hogy baráti beszélgetésről van szó.

2012. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem is megnyugtató picit hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen.Főleg a utolsónak köszönöm,és igen baráti beszélgetésekről van szó általában.

2012. dec. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!